گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: انتشار نسخه نسل هشتمی GTA V به سال 2015 موکول شده است

۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۴

در گذشته اعلام شده بود که بازی Grand Theft Auto V در تعطیلات کریسمس امسال به بازار خواهد آمد اما آیا این مسئله حقیقت هم دارد؟

نبود هیچ گونه نمایش رسمی از بازی GTA V در Gamescom 2014 باعث ایجاد حواشی های بسیاری شد. اینطور که به نظر می رسد شرکت Rockstar با نسخه جدید عنوان مذکور در نمایشگاه حضور داشته اما هر گونه ویدئو و تصویری را فقط فروشندگان موفق به تماشا شده اند. در زمان معرفی GTA V برای کنسول های نسل هشتمی و رایانه های شخصی، Rockstar از عبارت “پاییز 2014” برای زمان توزیع استفاده کرده بود اما با توجه به ویدئوهایی که از نمایش لیک شده است، تاریخ انتشار به سال 2015 موکول خواهد شد.

باید منتظر بیانیه رسمی سازندگان در رابطه بمانیم …

پورت های نسل هشتمی تغییرات چشم گیری را در زمینه گرافیکی ارائه خواهند کرد به عنوان مثال “ترسیم اجسام در فواصل مختلف (draw distance) به همراه بافت ها از کیفیت بسیار مناسبت تری برخوردار خواهند بود و در کنار این موارد، خیابانها شلوغ تر بوده و رزولوشن بازی نیز بالاتر می باشد”. این اطلاعات در Rockstar Newswire منتشر شده است. 

Rockstar Games همچنین شفاف سازی کرده است که انتقال فایل های Save از PS3 و Xbox 360 به PC, PS4 یا Xbox One، فقط برای شخصیت های ساخته شده در بخش Grand Theft Auto Online محقق خواهد بود (که اطلاعات آن در شبکه های Cloud شبکه Rockstar Social Club قرار دارد). همچنین تمامی محتویاتی که تا کنون برای Grand Theft Auto Online عرضه شده است مانند مشاغل، اسلحه، خودرو و غیره در همان ابتدا برای نسخه های PC, PS4 یا Xbox One در دسترس می باشد.

نسخه PC بازی Grand Theft Auto 5 از یک ویرایشگر فیلم انحصاری بهره می برد که بازیکنان می توانند در آن با خلق صحنه های متفاوت آنها را ضبط کرده و در کنار یکدیگر قرار دهند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید