قیمت بازی BioShock برای iPad و iPhone اعلام شد

۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۳

شرکت Take-Two قصد دارد برای تابستان امسال، اولین نسخه از محبوب ترین سری بازی استدیو Irrational Games یعنی BioShock را به سیستم عامل شرکت اپل بیاورد. قیمت این عنوان برای خرید مسلما از اهمیت خاص خود برخوردار است و توصیه می کنیم برای جزئیات بیشتر پیرامون این مهم با ما همراه باشید.

BioShock فعلا در نیوزلند برای iPad و iPhone به قیمت 19 دلار منتشر شده است. 19 دلار این کشور برابر با 16 دلار آمریکا و یا 10 پوند انگلستان می باشد.

سایت هایی همچون Eurogamer و GameSpot زودتر به این بازی دسترسی داشته اند و در رابطه با آن گفته اند که گیم پلی به خاطر کنترل های نه چندان مناسب تحت تاثیر قرار گرفته است. گرافیک هم طبق گفته منتقدین طبعا نسبت به نسخه اصلی بر روی کنسول ها و رایانه های شخصی افت داشته است.

استدیویی که مسئولیت پورت را بر عهده گرفته است ۲K China می باشد. استدیویی که با موفقیت تمام XCom: Enemy Unknown را به سیستم های عامل های آندروید و IOS آورد که در نهایت به موفقیت چشم گیری هم خطم شد. آنها در نظر دارند که اگر کسی قصد استفاده از کنترلر را ندارد و همچنان می خواهد از صفحه لمسی بهره ببرد، تجربه دلچسبی را داشته باشد. 

از گرافیک بازی کاسته شده است و احتمالا شما نیز می پرسید به چه دلیل؟ از آنجایی که دستگاه هایی کنونی اپل از ۲ گیگابایت RAM فقط بهره می برند، باید سازندگان طوری نسخه نهایی را ارائه می کردند که قابل اجرا باشد و به همین دلیل افکت های مه و سایه های پویا کاملا حذف شده اند. Bioshock از کنترل های بلوتوث پشتیبانی خواهد کرد و کنترل های لمسی هم وجود دارند. همچنین در سال ۲۰۰۷ یک کتاب هنری نیز برای عنوان نامبرده منتشرشده بود که به صورت دیجیتالی در نسخه IOS هم موجود می باشد.

BioShock Mobile از نظر گیم پلی تقریبا می شود گفت که کاملا همان تجربه بازی اصلی را ارائه می کند و این مورد با استفاده کنترلرهای بلوتوث و آپید لذت بخش تر خواهد شد. البته در رابطه با کنترل های لمسی می گوییم که می تواند بسیار خسته کننده باشد اما فعلا صبر میکنیم تا ببینیم سازندگان چطور عمل می کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید