اسناد منتشر شده نشان می دهد که مایکروسافت به دنبال ساخت یک بازی و سرویس جدید می باشد

۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۶

همانطور که در جریان هستید مایکروسافت کنسول نسل هشتمی  Xbox One  را در سال گذشته ی میلادی روانه ی بازار کرد. این شرکت در Xbox One سعی کرده است ضمن قرار دادن تمرکز خود بر روی بازی های رایانه ای، سرگرمی ها و ویژگی های جدیدی را بر Xbox One بیفزاید.  هم اکنون و با انتشار اسناد و مقاله ای از بخش تحقیق مایکروسافت به نظر این شرکت به دنبال ساخت یک تکنولوژی جدید می باشد.

بر اساس این مقاله می توان جزئیاتی از تکنولوژی جدید مایکروسافت  را دریافت، تکنولوژی که کماکان در حال بهبود و توسعه  برای افزایش کیفیت بازی ها میباشد. هم اکنون این تکنولوژی با نام ” DeLorean ” خوانده می شود. بر اساس ادعا های این مقاله DeLorean  می تواند زمان اتصال به شبکه ی جهانی را تا 250ms کاهش دهد که این امر بدون شک موجب  بهبود بازی ها می شود. همچنین طبق برخی اسناد از این تکنولوژی در  Doom 3 نیز بهره گرفته شده است زیرا بیان کرده اند که :

بر اساس مطالعات و تحقیق صورت گرفته در این  باره ی ما دریافتیم بازیبازان استفاده از DeLorean را بر بازی های سنتی ترجیح  می دهند زیرا در آن همیشه network RTT برای آنها به طور کامل قابل مشاهده است و DeLorean کیفیت بازی های آنلاین ( شبکه ای ) را بالا می برد همچنین مشکلات و تاخیر های موجود را نیز برطرف می سازد.

همچنین در این مقاله اشاره شده است که با بهره گیری از تکنولوژی DeLorean می توان از سایر وسایل الکتریکی و هوشمند مانند تلفن های همراه، تلویزیون ها  و سایر وسایلی که GPU بالایی دارند استفاده های بهتری را  انجام داد. و این موضوع می تواند به این معنی باشد که مایکروسافت در پی ایجاد و توسعه ی یک سرویس جدید برای Xbox One می باشد و ممکن است این سرویس شبیه به سرویس کنونی PlayStation یعنی  Gaikai باشد. به هر حال اکنون می بایست صبر کرد و دید تکنولوژی DeLorean چه چیزهای جدیدی را نشان می دهد و اطلاعت بیشتر درباره ی آن چه زمانی منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید