تعداد زنان گیمر در آمریکا بیشتر از پسر های نوجوان می باشد

۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۰

به تازگی و بر اساس اطلاعات جدیدی که Entertainment Software Association منتشر کرده است، مشخص شده است که تعداد زنان بزرگسالی که  در ایالات متحده گیمر هستند بیشتر از تعداد پسران نوجوان گیمر در این منطقه می باشد.  چیزی حدود 36 درصد از  گیمران آمریکایی زنهایی با سنی بیشتر از 18 سال می باشند در حالی که تنها  17 درصد از گیمران آمریکایی پسرهایی با سن 18 سال و یا کمتر می باشند.

با توجه به این موضوع که 48 درصد از گیمران جهان را خانمها تشکیل می دهند تحلیل گری با نام Nicole Pike در این زمینه بیان داشته است که :

اینک زنها از بازی های رایانه ای استقبال خوبی انجام می دهند و از آن به عنوان یکی از فعالیت های خود در هنگام بیکاری و اوقات فراغت بهره می برند.

البته هنوز هم جمعیت غالب گیمر جهان مردان با 52 درصد می باشند ولی از سال 2010 تا کنون چیزی حدود 8 درصد بر جمعیت زنان  گیمر آمریکا افزوده شده است. اینک و با توجه به این مطلب که جمع کثیری از گیمران را زنها تشکیل می دهند بازی سازان می بایست از شخصیت های مونث بیشتری در بازی های خود استفاده کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • farhad422s گفت:

  از دست پسراي بي جنبه ايراني كه دختر نديده تشريف دارن دختر جرات نميكنه بيادو تبادل نظر كنه
  توي فيسبوك يه همچين مطلبي بود چندتا دختر هم اومدن اما پسراي بي جنبه چنان فراريشون دادن كه ديگه جرات نميكنن با پسر ايروني راجب گيمر بودنشون حرف بزنن!
  البته همه اينجوري نيستن
  يك درصد پسر باحال هم داريم

  0
  0
 • farhad422s گفت:

  از مدير سايت خواهش ميكنم يه كاري براي حرفه اي نظر دادن كاربرا بكنه
  نود درصد نظرات مسخره كردن دخترا بود!
  اين خنده داره؟ با اين حرفا جهان سومي بودنو بيشتر ثابت ميكنيد
  يعني طرز نظرات هيچ اهميتي نداره كه يه اخطار به اينا نميدين؟؟؟ متاسفم واقعاً

  0
  0