سونی : در طول حمله ی DDOS به شبکه ی PSN از اطلاعات شخصی کاربران محافظت شده است

۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۱

همانطور که در جریان هستید در روز گذشته  برخی مشکلات برای شبکه ی PSN رخ داد و این شبکه مورد حمله ی DDOS  قرار گرفت. و به همین دلیل برای ساعاتی کاربران  نتوانستند به این شبکه متصل شوند. حال سونی با صدور بیانیه ای به هواداران خود اطمینان داده است که، در طول حمله ی DDOS به شبکه ی PSN  اطلاعات شخصی کاربران مشکلی پیدا نکرده اند و از آنها محافظت شده است.

در همین راستا این شرکت در  Playstation Blog بیان کرد که :

شبکه ی PlayStation Network نیز مانند سایر شبکه های بزرگ جهانی به دلیل ترافیک زیاد و حمله ی DDOS  از کار افتاد. درست است که شما برای مدتی نمی توانستید به این شبکه متصل شوید و از خدمات آن لذت ببرید اما  به هیچ یک از اکانت های شخصی کاربران دسترسی یافته نشده است و ما  در حال کارکردن بر روی این مشکل می باشیم و در سریع ترین زمان ممکن  آن را بر طرف خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که بین حملات DDOS و هک تفاوت های زیادی وجود دارد زیرا حمله ی   DDOS  با ارسال حجم عظیمی از اطلاعات یک ترافیک مصنوعی را ایجاد می کند و برای مدتی دست رسی کاربران را به شبکه ی مورد نظر غیر ممکن می سازد.  همچنین گروه  مسئول حمله به PSN  با نام LizardSquad شناخته می شود اما هم اکنون گروه  ناشناسی با نام “FameGod” اعلام کرده است که در پی ایجاد چنین مشکلاتی برای شبکه ی Xbox می باشد. حال نظر شما چیست؟  با ما درمیان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید