FIFA 15 در PS4 و Xbox One دارای انیمیشن ها و واکنش های بهتری خواهد بود | همه چیز پیشرفت می کند

۳ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۴

اینگونه به نظر می رسد، EA به قولی که درباره FIFA 15 داده است به خوبی عمل کرده  و توانسته  آن را در دل طرفداران این سری جای کند.این قسمت از بازی FIFA با داشتن استادیوم هایی با بافت بهتر و همینطور نورپردازی، بازیکنانی با افکت تصویر بسیار عالی و انیمیشن های احساساتی فوق العاده، و همینطور داشتن بازیکنانی پر جنب و جوش در نیمکت ذخیره، توانسته کاری کند تا دربین بهترین قسمت های این سری قرار بگیرد.

در طی مصاحبه سایت MMGN با تولید کننده بازی پیش روی EASports، یعنی Nick Cannon اوگفته است

بله، درست است؛ همه چیز در این قسمت از سری بازی تغییر کرده است. کاری که ما در نسخه های قبل نکرده بودیم.البته این کار ما خیلی بیشتراز قرار دادن چند انیمیشن احساسات خوشحالی و ناراحتی در بازی است، بعضی اوقات اشتباهاتی که در بازی می کنید یا حتی وقتی یک بازی بسیار عالی یا بسیار بد می کنید، مطمئن باشید در جواب شما بازیکنان تیمتان یا حتی تیم مقابل واکنش های خوب یا بد به شما نشان خواهند داد و این باعث می شود در آن لحظه خود را به جای آن ها قرار دهید.

Nick اذعان کرد که پرش از نسل قبل به نسل جدید، بسیار سخت بوده و برای همین آن ها سطح بازی را هم ارتقا داده اند تا شبیه عنوان NBA Live نشود زیرا به دلیل گرافیک بسیار پایین و نداشتن هیچگونه افکت و نورپردازی خوب، این بازی متای پایینی گرفت. او ادامه داد:

من فکر می کنم با به وجد آمدن کنسول های جدید با سخت افزاری قدرتمند، ما باید تمام استفاده از قدرت کنسول ها را ببریم تا بازیباز را راضی نگه داریم، به همین دلیل انیمیشن های گرافیکی را بسیار پیشرفته و خوب درست کرده ایم. چون می دانیم که انیمیشن های هر بازی یکی از مهم ترین دلایل موفقیت آن یا ضعیف بودن آن است. حتی یکی از دلایل اصلی مختای پایین NBA Live انیمیشن های بسیار بد آن بود.

آخرین بازی NBA Live انیمیشن های واقعا مسخره ای داشت. که به شدت روی اعصاب بازیباز راه می رفتند و نمی گذاشتند تا او بازی را انجام دهد.  خیلی ها فکر میکنند این مشکل در FIFA 15 هم وجود خواهد داشت ولی Nick می گوید:

از این بابت نگران نباشید. قول می دهم هیچ بازیبازی یک انیمیشن را بار ها نخواهد دید که از آن خسته شود. ما تقریبا همه ی انیمیشن های گذشته را بازسازی کردیم و انیمیشن های زیادی را اضافه تا به بازیباز احساس تکراری بودن دست ندهد. شاید ما در این مورد در بازی سال قبل اشتباه کرده باشیم اما،  من به شخصه قول می دهم ما به این اوامر هر سال توجه خواهیم کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید