Valve در مورد اضافه شدن آنالوگ به Steam Controller خود توضیح داد

۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۴

استیم در این مورد گفت که سوئیچ کردن میان دسته های قدیمی و دسته های جدید این شرکت برای تست کنندگان بسیار مشکل بود. همانطور که می دانیم، در این دسته به جای آنالوگ از صفحه های لمسی استفاده شده بود.

این دستگاه از زمان معرفی اولیه ی خود تغییرات بسیاری کرده است. پیش از این گفته شده بود که زمان عرضه شدن این دسته در بازار، ماه نوامبر خواهد بود. حال پس از این تغییرات، زمان عرضه ی این دسته با تاخیر مواجه شده است. گفته می شود که این دسته اوایل سال 2015 منتشر خواهد شد. پیش از این آخرین مطلبی که در مورد این دسته منتشر شده بود، تصویر لو رفته ی آن بود. در این طراحی جدید، در کنار دو صفحه ی لمسی قبلی، یک آنالوگ اضافه شده است. البته پس از لو رفتن این تصاویر بیانیه ای مبنی بر تکذیب یا تایید این طرح منتشر نشد. با این حال پس از چند ماه به نظر می رسد که این طرح واقعی بوده و بر روی آن کار می شود.

یکی از خبرنگاران مجله ی escapistmagazine، درملاقاتی که از دفتر اصلی شرکت والو، در شهر سیاتل آمریکا داشته است، توانسته این کنترلر را از نزدیک ببیند و با عملکرد آن آشنا بشود. طبق گفته های این شخص، مشکل اصلی کاربران این دسته، عادت کردن به سیستم میزان بندی حرکت به وسیله ی صفحه های لمسی است. با این حال یکی از تکنسین های این استودیو در توضیح عملکرد این دسته ها گفت که “باور کنید یکی از لزومات این دسته همین صفحه های لمسی هستند. شما حتما متوجه ی تغییرات این دسته نسبت به دسته های دیگر خواهید شد. البته این که مردم را به استفاده از این دسته ها و امتحان آن ترغیب کنیم مشکل است.” این نظر را همه ی کارکنان این شرکت با قاطعیت تایید کرده اند.

این مهندس استودیو والو در ادامه گفت: “اضافه کردن آنالوگ برای استفاده در حرکت است. ما این آنالوگ را برای آسان تر کردن استفاده ی کاربران جدید اضافه کرده ایم. بازیکنان در نهایت خواهند توانست بدون استفاده از آنالوگ و تنها با استفاده از صفحه های لمسی از این دسته استفاده کنند. این طرح یک طرح موفق است. این مساله که مجبور شدیم از آنالوگ به جای دی پد استفاده کنیم بسیار ناراحت کننده بود.”

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید