عنوان Agent انحصاری PS3 کنسل شد | GameFly اطلاعاتی را منتشر کرد

۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۵

بعد از تایید عنوان Agent  توسط  Rockstar برای کنسول  نسل هفتمی PS3  در سال 2010 اطلاعات چندانی در باره ی این بازی منتشر نشد. و اعلام شد که این بازی به طور انحصاری برای این کنسول توسعه داده می شود و داستان آن در زمان جنگ سرد جریان دارد. همچنین در سال گذشته یک  جفت علائم تجاری به نام این بازی ثبت شد ولی بازهم اطلاعات چندانی درباره ی آن منتشر نشد.هم اکنون خرده فروشی با نام Gamefly  اطلاعاتی را منتشر کرده است که بیانگر لغو توسعه ی این بازی می باشد. این خرده فروشی در پست الکترونیکی که برای کاربران خود ارسال کرده است این موضوع را اعلام نموده است، یکی از این کاربران  Fine Ham Abounds  از NeoGAF می باشد. طبق اطلاعات منتشر شده متن پست الکترونیکی ارسال شده به شرح زیر می باشد:

ما عنوان Agent را حذف کردیم و دو دلیل برای این کار وجود دارد:

1-  ما دیگر هیچ نسخه ای از این بازی را در اختیار ندارم و نمی دانیم چه زمانی نسخه های جدید به دست ما می رسد.

2-  این عنوان منتشر نشده، توسط ناشر بازی توسعه ی آن لغو شده است.  ( اگر شما سوالی در این باره دارید از فروشگاه بپرسید. )

البته باید این موضوع را در نظر گرفت که این خبر توسط یک خرده فروشی منتشر شده است و چندان قابل اعتنا نیست و بیشتر می بایست به دید یک شایعه به آن نگاه کرد و باید منتظر تایید و یا رد شدن این خبر از سوی استدیوی Take-Two باشیم. افزون بر این کلمه ی لغو می تواند به این معنی باشد که توسعه ی این بازی بر روی PS3 متوقف شده است و برای کنسول جدید سونی یعنی PS4  توسعه داده می شود. حال نظر شما چیست؟ این خبر را شایعه می دانید یا حقیقت؟ با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید