مایکروسافت در 2014 Tokyo Game Show کنفرانسی را برگزار نخواهد کرد

۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۹

تا برگزاری همایش Tokyo Game Show کمتر از یک ماه دیگر باقی مانده است، به همین دلیل شرکت ماکروسافت اگر قصد دارد تا در بازار فروش بازی های رایانه ای ژاپن عملکرد مثبتی را داشته باشد می بایست از سلاح های بزرگ خود برای حمایت از XboxOne استفاده کند زیرا این کنسول در تاریخ 4 سپتامبر سال جاری در سرزمین خورشید تابان عرضه می شود و همایش TGS 2014  تنها چند هفته بعد از آن و در تاریخ 18 سپتامبر برگزار می شود.

در همین زمینه آقای Phil Spencer در تویتر اعلام کرده است که، علارقم اینکه  ماکروسافت در TGS 2014  کنفرانسی را برگزار نخواهد کرد وی در میان مردم و هواداران حظور پیدا می کند. Spencer بیان کرد که:

 من برنامه ریزی کرده ام تا در TGS امسال حظور پیدا کنم.

این امر در حالی می باشد که  آقای  Phil Spencer چندی قبل اعلام کرده بود که  آنها در حال کار کردن بر روی  موضوع خاصی می باشند و برنامه هایی برای نشان دادن آن دارند.  همچنین آقای Aaron Greenberg  مدیر بازاریابی بخش سرگرمی های مایکروسافت نیز در توئیتر اعلام کرده است آنها در این نمایشگاه کنفرانسی را ندارند. به هر حال و با توجه به نزدیک بودن تاریخ انشار X one در سرزمین خورشید تابان می بایست صبر کرد و دید نقشه های ماکروسافت در این زمینه چیست و آیا این شرکت می تواند با توجه به نداشتن کنفرانسی در TGS 2014 در ابتدای امر مردم ژاپن را به خرید کنسول نسل هشتمی خود ترقیب کند یا نه.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید