گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعاتی جدید و آرت ورک هایی از بازی Bloodborne منتشر شد|سیستم بازیابی,شخصیت ها و اطلاعات دیگر

۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۵

سایت اصلی بازی Bloodborne,اطلاعات و آرت ورک های جدیدی از این بازی منتشر شده است.این اطلاعات بسیار زیاد و خوب بوده و به راحتی فضای بازی را به بازیباز میفهماند.

 

این آرت ورک ها مرگ را به خوبی به شما نشان می دهند؛این طور نیست؟

     

 

 

 

این اطلاعات درباره چگونگی برگرداندن جان از دست داده,درباره شخصیت هایی که دربازی حضور دارند,منطقه های مختلفی که در yharnam وجود دارد, و قابلیت های مختلفی که سلاح های شخصیت اصلی دارد؛ توضیح می دهد.

1-سیستم بازیابی

در این حالت شما باید از دفاع خوبی برخوردار باشید.برای این که از این حالت بهره ببرید,باید از ضربات ضد حمله و دفاعی به عنوان بهترین شیوه مبارزه استفاده کنید.به عنوان مثال,وقتی که شما در مقابل یک دشمن سخت قرار گرفته اید و او جان زیادی از شما گرفته است, اگر بتوانید یکی از حملات او را به نوعی به خودش برگردانید,به همان مقدار که از جان او کم شود,به جان شما اضافه میگردد.این حالت به عنوان یک استراتژی خوب به بازی اضافه شده تا بازی را برای شما راحت تر و دلچسب تر کند.

2- سلاح های موجود در بازی

saw : این سلاح از سلاح های قدیمی شکارچیان است.این سلاح بسیار قدرتمند بوده و میتوانید قابلیت های مختلف آن را به رخ دشمنان بکشید.همینطور میتوانید ازاین سلاحمانند یک اره واقعی استفاده کنید و دشمنان خود را تکه تکه کرده و در اطرافتان بندازید؛البته این در حالتی است که شما سلاح را مانند نیزه بلند و طولانی کرده و مانند یک اره بلند از آن استفاده کنید. که اینگونه نبردتان با دشمنان به یک ماجراجویی مرگبار تبدیل می شود.

تبر شکارچیان : این سلاح که به صورت منحنی استفاده میشود, یکی دیگر از ابزار هایی است که شکارچیان از آن استفاده می کنند . با این سلاح میتوانید در هر حالتی مبارزه کنید,حتی در حالی که در آسمان هستید.البته این سلاح قابلیت های یک تبر قدرتمند را هم دارد.همچنین در کنار Saw,با این سلاح هم میتوان از حالت بازیابی برخوردار بود چون سلاح به گونه ای طراحی شده که مخصوص دفاع و ضد حمله باشد. این سلاح را میتوان به عنوان جلاد هم استفاده کرد,زرا بسیار سهمگین بوده و هر دشمنی را از پای در می آورد،حتی اگر انسان نباشد.

تفنگ شکارچیان:این سلاح را همیشه میتوانید در کنار شکارچیان ببینید. زیرا پر استفاده ترین سلاح است. شما به راحتی میتوانید آن را از جایش در لباس در آورده و به سرعت چند شلیک مرگبار کنید و بدانید هر گلوله ای که از آن خارج شود، دردی مرگبار را به هدف خود تحمیل می کند.

3- منطقه های شهر Yharnam

منطقه cathedral: این منطقه توسط تپه ها از شهر Yharnam جدا شده است.منطقه cathedral خانه کسانی است که توسط یک سازمان پزشکی به نام blood treatmeant محافظت میشوند و یا در آن کار میکنند.این منطقه به نوعی قرنطینه شده است و در  آن اکثرا مردم سالم و خوب زندگی میکنند. این شهر ساختمان های بسیار بلند و زیبایی دارد که همین ساختمان ها باعث زیبایی شهر میشود.

منطقه Hemwick Cemetery:این منطقه شباهت بسیار زیادی به شهر اصلی Yharnam دارد. این منطقه زمین هایی مانند قبرستان ها دارد، که این زمین ها دارای قبر های کوچک و بزرگ است و قدم زدن در آن حالی بسیار غم انگیز و شوم دارد.این قسمت مانند مرکز شهر،یکی از مناطق فقیر نشین بوده ، مردم بیچاره در آن زندگی میکنند و کمتر کسی از این منطقه گذر میکنند.البته همان مردمی که در آن اطراف هستند هم از آن جا فرار می کنند،زیرا میدانند جانشان در امان نیست.

4- شخصیت ها

شکارچیان Gascoigne:شکارچیان Gascoigne انسان هایی با خون آلوده هستند که هرکدام به تنهایی در یک مکان از قبرستان ایستاده یا قدم می زنند آن هم صورت در صورت با سرباز زبده و محافظ خود.

روح های وحشی: این موجودات حتی از درنده ترین حیوانات حیاط وحش هم، وحشی تر هستند.این موجودات بدنی دارند که همه را گول میزند و باعث می شود تا مردم فکر کنند این روح های وحشی انسان های بیچاره ای هستند که هیچ غذایی ندارند، اما در یک آن؛ ان مرد یا زن بیچاره را نابود می سازند. این روح ها مبارزان بسیار خوبی هم هستند و برای نابودیشان باید تمام انرژی خود را صرف کنید. این موجودات در شهر Yharnam زیاد هستند و برای همین هر کسی که از آن جا رد می شود حتی اگر به هیچکدام از این روح ها نزدیک نشود تا سر حد مرگ می رود

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید