ما سخت می کوشیم تا کیفیت نسخه ی PS4 عنوان The Vanishing of Ethan Carter همانند نسخه ی PC شود

۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴

در ابتدای هفته تیم بازی سازی مستقل عنوان The Vanishing of Ethan Carter سیزده دقیقه از روند گیم پلی این بازی  را بر روی PC به هواداران نشان دادند که از بازخورد های خوبی برخوردار گشت. زیرا؛ طی چند روز اخیر چیزی حدود 150.000  بار این ویدیو دیدن شده است.

به دلیل این موفقیت شگفت انگیز آقای Adrian Chmielarz از تیم توسعه دهنده تصویری را در تویتر به اشتراک گذاشته است که در آن  محیط بازی بسیار واقع بینانه و طبیعی به نظر می رسد.  عنوان The Vanishing of Ethan Carte به زودی و در تاریخ  25/ سپتامبر سال جاری برای رایانه های شخصی منتشر می شود اما نسخه ی PS 4 این بازی کماکان در دست توسعه قرار دارد و به نظر در ابتدای سال 2015 شاهد منتشر شدن آن می باشیم. زمانی که از Adrian Chmielarz در باره ی  کیفیت نسخه ی PC و PS 4 بازی سوال شد وی پاسخ داد که:

کیفیت نسخه ی PS 4 بازی به خوبی نسخه ی PC آن می باشد. ما به شما می گوییم که اطمینان داشته باشید زیرا نسخه ی PS 4 این بازی  از کیفیت خوبی بهره می برد.

در پایان شما می توانید تصویر منتشر شده از گیم پلی این بازی را که در متن به آن اشاره شد را ملاحظه فرمایید و نظرتان را درباره ی آن با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید