گیفت کارت
گیفت کارت

Crytek : قول می دهیم با ارایه ی محصولات با کیفیت اعتبار خود را باز گردانیم

۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۸

Avni Yerli به خوبی می داند که حوادث اخیری که در Crytek رخ داده است، به شهرت و اعتبار این شرکت آسیب زده است بنابراین او اعلام کرده است که آن ها سعی دارند با ارایه ی محصولات با کیفیت این اعتبار از دست رفته را باز گردانند و بار دیگر نام خود را به عنوان یکی از برترین استودیو های مستقل جهان مطرح کنند.

در سال جاری، این شرکت بسیاری از کارمندان خود را به علت مشکلات مالی از دست داد. در یکی از دراماتیک ترین اتفاقات امسال در صنعت بازی های رایانه ای، استودیو Crytek UK که کمتر کسی وجود دارد که آن را نشناسد، بسته شد. کارکنان این استودیو به علت اینکه پس از ماه ها کار، هنوز هیچ گونه دستمزدی دریافت نکرده بودند و برای آگاه شدن از علت عدم پرداخت دستمزدشان، کار را تعطیل کردند. این نگرانی به وجود آمد که سایر استودیو های Crytek نیز به این سرنوشت دچار شوند، بنابراین Crytek برای به دست آوردن مقداری پول برای پرداخت هزینه سایر استودیو ها مجبور شد که عنوان زیبای خود یعنی Homefront را که خود از THQ خریداری کرده بود، به Koch Media واگذار کند. این استودیو نیز با آغوش باز پذیرای سازندگان این عنوان که پیش از این در Crytek حضور داشتند، بود. Yerli که از بنیان گذاران این شرکت است، اعتقاد دارد که همه ی این مسائل به نگاه ریشه ای این شرکت باز می گردد که سعی دارد تنها بر روی عناوین آنلاین کار کند. او همچنین اظهار داشته است که آن ها در حال حاضر دارای یک چارچوب معین در سال های 2014 و 2015 می باشند:

من مطمئن هستم که شهرت و اعتبار ما خدشه دار شده است اما برای Crytek مهم ترین نکته، تمرکز روی هدف اصلی است که آن ساخت بازی هایی با کیفیت کاملا بالا است. هنگامی که ما چنین عناوینی را عرضه کنیم، می توانیم امیدوارم باشیم که شهرت از دست رفته را باز گردانیم و مردم Crytek را که در یک مسیر سزاوارانه حرکت می کند، تحسین کنند.

به نظر می رسد این یک بیانه امیدوار کننده از سوی Avni Yerli است که نشان می دهد این استودیو هیچ پشیمانی و ندامتی از کار های گذشته خود ندارد. با این حال هنوز نگرانی های زیادی در مورد موتور قدرتمند این شرکت یعنی CryEngine وجود دارد و پیش بینی می شود که این شرکت پشتیبانی از این موتور را برای عنوان Star Citizen، پایان دهد. با این حال هنوز خود Crytek هیچ اظهار نظری در رابطه با عدم پشتیبانی ازا ین موتور نکرده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید