یوبی سافت : بخش نبرد های دریایی Assassin’s Creed 3 باعث شد تا یک سال بیشتر بر روی Unity کار کنیم

۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۳

با اینکه یوبی سافت هر ساله یک نسخه ی جدید از سری Assassin’s Creed را روانه ی بازار می کند اما  معمولا از دو سال قبل شروع به ساخت هر یک از نسخه ها می کند اما به تازگی این شرکت اعلام کرده است که موفقیت بخش نبرد های دریایی Assassin’s Creed 3 باعث شد تا آن ها یک سال بیشتر بر روی Assassin’s Creed : Unity کار کنند.

Vincent Pontbriand، تهیه کننده ی ارشد این بازی در مصاحبه ی تازه ی خود اعلام کرده است که زمانی که آن ها در حال ساخت بخش نبرد های دریایی Assassin’s Creed 3 بودند، به این نتیجه رسیدند که یک بازی کامل را بر مبنای نبرد های دریایی تولید کنند. عنوانی که در نهایت تبدیل به Assassin’s Creed 4 Black Flag شد و باعث گشت تا تیم سازنده ی Assassin’s Creed : Unity بتوانند یک سال بیشتر روی پروژه ی خود تمرکز کنند.

با شروع عنوان Brotherhood ما متوجه شدیم که این  سری پتانسیل فوق العاده ای دارد بنابراین ما تیم اصلی را به دو دسته تقسیم کردیم و یک گروه مشغول ساخت Assassin’s Creed 3 شدند و باقی تیم نیز به Revelations رفتند اما در این میان تنها سورپرایز Black Flag بود که تا حدی برنامه ریزی شده و تا حدی نیازمند زمان بود. زمانی که با تست های داخلی بر روی Assassin’s Creed 3 متوجه شدیم که نبرد های دریایی بسیار سرگرم کننده خواهند بوند، تصمیم گرفتیم تا یک بازی کامل را بر مبنای این نبرد ها بسازیم و چون ما به دنبال استفاده از این فرصت های ناب بودیم، توانستیم زود تر از موعد ساخت Black Flag را با استفاده مکانیک های موجود در نسخه ی سوم به پایان برسانیم و یک سال بیشتر بر روی Unity کار کنیم. حضور ما روشن بود و تکنولوژی جدید ما شروع به کار کرد و جاه طلبی های ما بزرگ بود در نتیجه این یک سال اضافی کمک شایانی به روند کاری ما کرد.

اگر چه Assassin’s Creed 3 به عنوان یک بازی بزرگ کمتر در این سری شناخته می شود اما مردم بار دیگر از وجود نبرد های دریایی در Assassin’s Creed : Rogue لذت می برند با اینکه این بخش در Unity وجود ندارد. حتی یوبی سافت یک بازی مخصوص نبرد های دریایی بدون هیچ ارتباطی با سری Assassin’s Creed یعنی Assassin’s Creed : Pirate را نیز بر روی تلفن های همراه منتشر کرده است. وی همچنین گفت :

ما بسیار انعطاف پذیر هستیم و مایلیم که مخاطره و ریسک کنیم اما برخی از خرات باعث می شود تا یوبی سافت اجازه ندهد Rogue یا Unity بر روی Wii U منتشر شوند.

Assassin’s Creed : Unity در دوران انقلاب کبیر فرانسه جریان دارد. این بار Assassin ها به مردم پیوسته اند و این شورش را، به طور مخفی رهبری می کنند. شخصیت اصلی این عنوان Arno Dorian نام دارد و یکی از اسلحه های اصلی او، یک کمان کوچک مخفی در کنار خنجر مخفی او است. Ubisoft اعلام کرده است که این عنوان می تواند همانند نسخه دوم، تبدیل به یک شاهکار شود. وجود سلاح های مختلف، خشونت هیجان انگیز، حضور دیگر Assassin ها در کنار شما و گرافیک نسل هشتمی و قدرتمند این عنوان، حاکی از آن است که به احتمال زیاد، Ubisoft با عرضه ی این نسخه به ریشه های این فرنچایز بازگردد. بهبود بسیار در سیستم حرکتی، یکی دیگر از المان های مثبت بازی خواهد بود. این عنوان به طور انحصاری برای نسل هشتم و PC در تاریخ ۲۸ اکتبر ( ۶ آبان ۱۳۹۳ ) منتشر خواهد شد و خبری از نسل هفتم نخواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید