اطلاعات جدید از دو نسخه ی جدید سری Assassin’s Creed منتشر شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۴

همان طور که اطلاع دارید سرانجام نسخه ی جدید سری Assassin’s Creed که انحصاری نسل هفتم می باشد نیز رونمایی شده است و به این ترتیب در سال 2014 دو نسخه از این سری یعنی Assassin’s Creed : Unity بر روی کنسول های نسل هشتمی و PC و Assassin’s Creed : Rogue بر روی کنسول های نسل هفتمی عرضه می شود.

به تازگی اطلاعاتی از این دو عنوان توسط یوبی سافت منتشر شده است که به شرح زیر است :

Assassin’s Creed : Unity

  • برخی از دزدی ها در سطح شهر پای شما را به تونل های زیر زمینی کلیسای نوتردام باز می کند. تمپلار ها، آثار هنری با ارزش را به سرقت می برند و آن ها را در در این معابر پنهان می کنند و حال دزدین این آثار وظیفه شما است.
  • نگهبانان دیگر از یک الگوی مشخص برای حرکت استفاده نمی کنند یعنی اینکه اگر یک ماموریت را دوباره آغاز کنید، محل نگهبانان و حتی شیوه ی حرکت آن ها نیز تغییر می کند.
  • اگر چه در بازی ماموریت های فرعی وجود دارند اما این ماموریت ها هیچ پاداش ویژه ای در اختیار شما قرار نمی دهند اما اگر آن ها را مخفیانه انجام دهید، میزان حساسیت به حضور شما در محیط کاهش می یابد.

Assassin’s Creed : Rogue

  • تمپلار ها اعتقاد دارند که هدف وسیله را توجیه می کند و شما نیز مجبور هستید از این عقیده پیروی کنید.
  • بنابراین این عقیده شما می توانید نارنجک ها را در میان مردم عادی و حتی حیوانات پرتاب کنید و آن ها بی دلیل بکشید تا توجه نگهبانان به آن نقطه جلب شود و بتوانید به راه خود ادامه دهید.
  • Sea shanties که یکی از محبوب ترین بخش های Assassin’s Creed 4: Black Flag بود، در Assassin’s Creed : Rogue نیز وجود دارد.
  • اساسین ها مشکل ترین دشمنان شما در این عنوان خواهند بود. آن ها از بمب های دود زا و پیستول ها استفاده می کنند و حتی به بشکه های مهمات نیز شلیک می کنند و اگر در محیط پنهان شوند، می توانند بیشتر به شما صدمه بزنند.

در حال حاضر Assassin’s Creed Unity در تاریخ ۲۸ اکتبر بر روی PS4، Xbox One و PC عرضه خواهد شد و Assassin’s Creed Rogue نیز در ۱۱ نوامبر بر روی PS3 و Xbox 360 منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید