Nate Wells به ناتی داگ بازگشت

۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۱

Nate Wells را همه با اثر به یاد ماندنی اش در استودیو ناتی داگ می شناسیم. او کسی است که عنوان The Last of Us را کارگردانی کرد و چندی پیش خبر جدا شدنش از استودیو ناتی داگ منتشر شد. او پس از جدایی از این استودیو به استودیو Giant Sparrow Games رفته بود و بر روی عنوان جدیدی مشغول به کار بود.

به نظر می رسد که او نتوانسته است مدت زیادی از خانه اش دور باشد. وی امروز در حساب Linkedin خود به این مساله اشاره کرد که به استودیو ناتی داگ برگشته است و در این استدیو به عنوان یکی از طراهان هنری ارشد استخدام شده است. هنوز مشخص نیست که دلیل این تغییر ناگهانی چه بوده است و آیا این خبر به معنی جدا شدن Nate Wells از استودیو Giant Sparrow Games می باشد یا خیر.

با توجه به همین مساله، بسیاری از خبرنگاران عرصه ی بازی برای وی ایمیل ارسال کرده اند و در مورد این مساله توضیح خواسته اند. باید منتظر بیانیه ی رسمی یا اعلامیه ای کوتاه از سوی وی باشیم. لازم به ذکر است که Giant Sparrow Games یک استودیو مستقل بوده که یک پروژه ی سری بسیار بزرگ در دست ساخت داشت. پیش از این بازی، این شرکت تنها یک بازی دیگر با نام The Unfinished Swan ساخته بود که برای کنسول PS3 و در سال 2012 منشر شده بود. البته باید به این مساله اشاره کرد که نسخه ای از این بازی برای کنسول PS Vita و PS4 هم منتشر خواهد شد. هنوز زمانی برای انتشار این بازی برای این دو کنسول اعلام نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید