امتیازات Diablo III: Ultimate Evil Edition منتشر شد | ظهور قدرتمند اهریمن

۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۸

چیزی به برخواست مجدد شیطان در کنسول ها باقی نمانده است. یک سری از امتیازات بازی Diablo III: Ultimate Evil Edition منتشر شده است که می توانید آنها را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

امتیازاتی که تا کنون در سایت های Metacritic و Gamerankings ثبت شده است اکثرا به نسخه Playstation 4 مربوط می شوند و هنوز امتیازات زیادی از نسخه Xbox One در دسترس نیست.

امتیازات متعلق به کنسول PS4 را در اینجا مشاهده می کنید:

Gaming Age – 100/100

USgamer – 100/100

Gameplanet – 95/100

EGM – 95/100

GamingTrend – 95/100

Eurogamer – 90/100

Gamespot – 90/100

Gaming Nexus – 90/100 

VideoGamer – 90/100

The Escapist – 90/100

Gameblog.fr – 90/100

3DJuegos – 85/100

NZGamer – 82/100

امتیازات متعلق به کنسول Xbox One را در اینجا مشاهده می کنید:

Meristation – 88/100

Official Xbox Magazine UK – 80/100

کمترین امتیاز به OXM تعلق دارد اما این مورد به کنسول هرگز باز نمی گردد و منتقدین در بخش نکات مثبت و منفی چنین نوشته اند:

  • گرافیک بازی بر روی Xbox One زیباست
  • استفاده از شخصیت های موجود در کنسول های قدیمی حتی PS3
  • بسیار اعتیاد آور
  •  داستان نامناسب
  • انجام بازی برای اولین بار بسیار آسان می باشد و لوت های فراوانی را تصاحب خواهید کرد
  • حقوق 20 ساعت طول می کشد تا اینکه تجربه اصلی و هیجان انگیز این بازی خودش را نشان دهد

بازی Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition  برای کنسول های PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, و PlayStation 3 در ۱۹ آگوست (مصادف با ۲۸ مرداد) منتشر خواهد شد. 

از نکات جدیدی که در Ultimate Evil Edition به چشم می خورد می توان به حالت Apprentice اشاره کرد که بازیکنان سطح پایین را برای بازی در کنار دوستان قدرتمند تر خود در حالت co-op یکسان می کند. همچنین یک سیستم پست جدید در بازی در نظر گرفته شده است تا شما بتوانید آیتم های بدست آمده از لوت های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. شرکت Blizzard همچنین اعلام کرده است افرادی که این بازی را پیش خرید یا آن را در روز اول عرضه تهیه می کنند، یک آیتم مخصوص به نام  Infernal Pauldrons را دریافت خواهند کرد. این آیتم در Level 1 نیز قابل استفاده است و در موارد مختلفی نظیر میزان سلامتی و تایمر برای استفاده از قدرت های مخصوص، شخصیت شما را قدرتمند خواهد کرد. این آیتم را نمی توان بین پلتفرم های مختلف به اشتراک گذاشت با این حالت می توان تغییراتی در شکل آن ایجاد کرد تا عمل گفته شده صورت گیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید