Gamescom 2014 : بخش داستانی Battlefield : Hardline بین ۷ تا ۱۲ ساعت خواهد بود

۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۶

Electronic Arts و Visceral Games سرانجام در جریان کنفرانس این شرکت در Gamescom 2014، اولین تریلر از بخش تک نفره ی عنوان Battlefield : Hardline منتشر کردند. تریلری ۱۲ دقیقه ای و طولانی تا پاسخ مناسبی به عطش طرفداران که بسیار منتظر نمایش بخش تک نفره بودند، بدهند.

Steve Papoutsis از تیم سازنده ی بازی به تازگی اعلام کرده است که :

به شخصه دیده ام که بعضی از افراد تیم برای تست مراحل بازی چیزی حدود ۳۰ تا ۴۵ دقیقه وقت صرف کرده اند و حتی یکی از مراحل را در ۹۰ دقیقه طی کردند. با این حال من معتقد هستم که بازی در بخش داستانی ۷ الی ۱۲ ساعت گیم پلی خواهد داشت.

بازی بر روی یک کارآگاه جوان پلیس به نام Nick Mendoza تمرکز دارد که در شهر میامی خدمت می کند. وی تلاش می کند تا لکه ی ننگی که بر روی نام وی نقش بسته است را با انجام یک ماموریت خطیر پاک کند. او ماموریت دارد به عنوان نفوذی وارد باند های مواد مخدر و زیر زمینی شود و از طریق همکاری با آن ها، به اطلاعاتشان دست یابد. در واقع در طول بازی، در برخی از مراحل نقش پلیس و در برخی دیگر از مراحل نقش خلافکار را ایفا خواهید کرد و گویا داستان از همان روند کلیشه ای فیلم های این چنینی بهره می برد که در آن پلیس نفوذی دچار مشکلات مهمی می شود اما اگر Battlefield : Hardline می خواهد از این کلیشه فرار کند باید همانند فیلم بزرگ مارتین اسکورسیزی یعنی The Departed دست به ایجاد یک داستان نو بزند. بازیگران مختلفی در این بازی به جای کاراکتر ها نقش ایفا می کنند که  Eugene Byrd ( سابقه حضور در فیلم هایی چون  Bones و ۸ Mile ) و Kelly Hu ( سابقه ی حضور در فیلم هایی چون X2 و The Scorpion King ) دو تن از آن ها هستند. همچنین افرادی چون  Benito Martinez وMark Rolston نیز در این عنوان نقش ایفا می کنند. همچنین تیم سازنده تاخیر این عنوان را یک شانس بزرگ دانست و اعلام کرد که این یک فرصت بسیار بزرگ است زیرا ان ها با داشتن زمان کافی می توانند یک بازی بهتر تولید کنند.

تریلر بازی در Gamescom

دانلود با کیفیت SD

دانلود با کیفیت HD

انتظار می رود که Battlefield : Hardline در اوایل سال ۲۰۱۵ عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید