نگاهی گذرا به بازیهای نیمه دوم ماه می

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۷:۳۷

پانزده روز نخست ماه می بازی های موفقی را همراه داشت اما نیمه دوم ماه می هم بازیهای خوبی را در خود جای داده که به معرفی آنها می پردازیم:

1)Alan Wake’s American Nightmare
تاریخ انتشار:22May-2012
سازنده و ناشر:Remedy
پلتفرم:PC
سبک:اکشن سوم شخص
همه شما آلن ویک را می شناسید.نویسنده ای خیال پرداز که خودش نیز درگیر خیالاتش می شود.Alan Wake’s American Nightmare نیز بازه ی زمانی دیگری از زندگی آلن ویک را روایت میکند.این بازی سه ماه پیش برایXBOX360 درشبکه XBLA عرضه شد نمرات قابل قبولی را دریافت کرد.

2)Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier
تاریخ انتشار:25May-2012
سازنده و ناشر:Ubisoft
پلتفرم:XBOX360-PS3-PC
سبک:اکشن سوم شخص
کارگردان این بازی پیش از این اعلام کرده بود سری بازی های Ghost Recon از این پس رقیب جدیدی برای ندای وظیفه خواهند بود.همه ما منتظر انتشار Ghost Recon: Future Soldier می مانیم تا ببینیم آیا این بازی توانایی مقابله با ندای وظیفه را دارد یاخیر؟

3)Dragon’s Dogma
تاریخ انتشار:25May-2012
سازنده و ناشر:Capcom
پلتفرم:XBOX360-PS3
سبک:Action role-playing
Dragon’s Dogma نام یک IP جدید از شرکت CAPCOM می باشد.کارگردان این بازی آقای هیریوکی کوبایاشی می باشد که کارگردانی رزیدنت ایول6 را نیز عهده دار است.امیدواریم هنرنمایی این کارگردان کارکشته در این بازی پاسخ مثبتی از منتقدین دریافت کند.

4)DiRT:Showdown
تاریخ انتشار:29May-2012
سازنده و ناشر:Codemasters
پلتفرم:PC-XBOX360-PS3
سبک:ریسینگ(مسابقه ای)
مطمئنا همه شما Dirt 3 را که سال پیش عرضه شد را تجربه کرده اید.DiRT:Showdown هم همان طعم و بوی Dirt 3 را دارد ولی یک سری تغییرات جزئی که Codemasters ترتیب داده,این نوید را به ما میدهد که احتمالا این بازی گرفتار واژه ی تکرار نخواهدشد و موفقیت های Dirt 3 تکرارخواهدکرد.

5)Batman: Arkham City  Harley Quinn’s Revenge
تاریخ انتشار:29May-2012
سازنده:Rocksteady
ناشر:    Warner Bros
پلتفرم:XBOX360-PS3-PC
سبک:اکشن ماجراجویی
بازی Batman: Arkham City سال پیش عرضه شد و در نظر بسیاری از سایت های معتبری چون یاهو و خیلی از منتقدین بهترین بازی سال انتخاب شد.Batman: Arkham City  Harley Quinn’s Revenge نام سومین DLC از این بازی می باشد که روایتگر انتقام هارلی از بتمن به خاطر مرگ ژوکر می باشد.شما در این بازی می توانید کنترل رابین,یار همیشه وفادار بتمن و خود بتمن را برعهده بگیرید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید