Gamescom 2014 : تریلر و تصاویر جدیدی از The Witcher 3 : Wild Hunt منتشر شد

۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۲

Gamescom امسال پر از عناوین پر زرق و برق بود اما جای خالی یکی از این عناوین به شدت احساس می شد. عنوانی که با نمایش های خیره کننده ی خود همگان را در بهت و حیرت فرو برده است. این بازی عنوانی جز The Witcher 3 : Wild Hunt نمی باشد که به تازگی یک تریلر ۵ دقیقه از از گیم پلی  در کنار تصاویر متعددی از آن منتشر شده است.

بازی از جایی آغاز می شود که با فرا رسیدن زمستان بر خلاف سال های پیشین شاهد یک زمستان آرام نخواهیم بود زیرا گروه Wild Hunt دست به شورش و آشوب زده اند و روستا ها و دهکده های مسیر راه خود را به آتش می کشند و مردم بیگناه را به قتل می رسانند. از طرف دیگر امپراتوری Nilfgaard نیز به پادشاهی شمالی حمله کرده است و  قصد دارد مردم رنج کشیده ی بخش جنوبی را به اسارت بگیرد. حال در این فضای وهم انگیز و ترس آلود که از هر سو بوی جنگ و خونریزی می آید تنها Geralt است که می تواند به این وضع سامان دهد ولی او نیز میان یک دو راهی سخت قرار گرفته است، اینکه با اشباح Wild Hunt که به دنبال او هستند مبارزه کند یا یک قهرمان باشد و سرزمین و مردمش را از چنگ امپراتوری غارتگر Nilfgaard نجات دهد.

دانلود با کیفیت SD

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت Full HD

این عنوان در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۴ عرضه شود ولی چندی پیش CD Projekt Red اعلام کرد که این عنوان تا قبل از فوریه ۲۰۱۵ منتشر نخواهد شد. بر اساس اعلام رسمی تیم سازنده، عنوان The Witcher 3 : Wild Hunt در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۵ ( ۵ اسفند ۱۳۹۳) منتشر خواهد شد. شما می توانید اولین نگاه به این بازی را از اینجا مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید