گیفت کارت
گیفت کارت

Gamescom 2014 : تریلری از The Order : 1886 منتشر شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۲

The Order : 1886 که گویا پای ثابت کنفرانس های مختلف سونی است، در جریان کنفرانس این شرکت در Gamescom نیز دارای نمایش کوتاهی بود که تمرکز آن بر روی نیکولای تسلا، دانشمند معروفی است که آزمایشات مهمی در رابطه با  انتقال بی سیم الکتریستیه انجام داده است و در این عنوان سلاح های موجود، از این نظریه پیروی می کنند.

داستان بازی مربوط به تغییراتی است که در قرن هفتم و هشتم رخ می دهد و لازم به ذکر است که ما در این بازی شاهد افسانه هایی هستیم. در این بازی انسان ها به دو گروه تقسیم می شوند : گروه اول مردم و کسانی هستند که در طی اتفاقاتی عجیب ژنتیکشان عوض شده و به نیمه نژاد ها در بازی معروف شده اند، گروه دیگر هم که مردم عادی را شامل می شود. بعد از این اتفاقات نیمه نژاد ها به جنگ با بشریت پرداختند که قرن ها طول کشید. در طول این جنگ شخصی به نام آرتور، گروهی تشکیل می دهد که اعضای آن را افرادی با نام سلحشور های میزگرد تشکیل می دادند (Knights of the Round Table) و هدفش از تشکیل این گروه کمک کردن به مردم و مبارزه با نیمه نژاد ها بود. از آن زمان به بعد، در طول قرون بسیار، شوالیه های زیادی جان خود را از دست دادند ولی هیچ وقت این امر باعث نابودی گروه نشد. اگر یک شوالیه کشته شود، جانشینش به سرعت کارش را شروع خواهد کرد و به نبرد برای دفاع از بشریت می پردازد. شما در بازی نقش فردی با نام Galahad،  که یکی از اعضای بزرگ محفل است را ایفا خواهید کرد.

این عنوان که به صورت انحصاری برای کنسول PS4 ساخته می شود توسط دو استدیو Ready At Dawn و Santa Monica در حال توسعه است و قرار است در ۲۰ فوریه ۲۰۱۵ عرضه شود.

دانلود با کیفیت SD

دانلود با کیفیت HD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید