گیفت کارت
گیفت کارت

Gamescom 2014 : تریلر ۸ دقیقه ای از گیم پلی Quantum Break منتشر شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۷

سرانجام انتظار ها به پایان رسید و تریلری که مدت ها همگان منتظر آن بودند منتشر شد. ساعاتی پیش تریلری ۸ دقیقه از یکی از پر طرفداران ترین انحصاری های Xbox One یعنی Quantum Break منتشر شد که گیم پلی فوق العاده ی این عنوان در کنار گرافیک چشم نوازش را به تصویر میک شد و همگان حتی سونی دوستان را نیز به وجد آورد.

این نمایش سرشار از نکات جدید بود. به طور مثال قابلیت توقف زمان در بازی نشان داده شد که بسیار هیجان انگیز بود. همچنین بر خلاف رویه ی معمول شوتر های سوم شخص، هیچ HUD در بازی یا در این نسخه ی نمایشی وجود نداشت و گویا شما در حال تماشای یک فیلم اکشن هستید تا یک بازی رایانه ای. اگر بخواهیم صادقانه بگوییم سخت است که گیم پلی  بازی را از صحنه های سینمایی تشخص داد و آن را تفکیک نمود.

دانلود با کیفیت SD

دانلود با کیفیت HD

پایه‌ی اصلی بازی بر روی چند مکانیک اصلی از جمله کنترل زمان و جلو و عقب بردن آن بنا شده است. کنترل شخصی به نام جک جویس (Jack Joyce) به دست مخاطب بازی داده می‌شود. او کسی است که در دانشگاه Riverport در حال تحقیقات بر روی مسئله‌ی کنترل زمان است که ناگهان پروسه‌ی این تحقیقات دچار مشکلات مختلف می‌شود و در نهایت یک اشتباه کوچک منجر به پیش‌آمدن خرابی‌ها و اختلالات مهمی در جهان می‌شود. در طی این آزمایش ۳ نفر که در این مکان حضور داشتند، قدرت‌ها فرابشری پیدا می‌کنند و می توانند زمان را دستکاری کنند. یکی از این سه نفر جک جویس است و دو نفر دیگر پاول سِرِن (Paul Serene) آنتیگونیست بازی و بِت ویلدر (Beth Wilder) هستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید