GT5 در حال بسته بندی

۱۲ آبان ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۵

Kazunoro Yamauchi در آخرین مصاحبه اش با سایت Jalopnic گفت که دیسک های بازی Gran Turismo 5 در حال بسته بندی است و تعدادی از آن ها امروز و فردا برای سایت ها و مجلات معتبر ارسال خواهند شد.

آقای Yamauchi , رئیس استودیوی Polyphony گفت که : ” بالاخره ساخت این عنوان عظیم تمام شده و همان حالا دیسک های بلوری بازی در حال بسته بندی در بسته های معمولی و کلکسیونی هستند. کار این پروژه بسیار عظیم بود و کارمندان ما با وجود خستگی که داشتند , از پیش تولید تا بسته بندی GT5 را به بهترین شکل انجام داده اند. نسخه های منتقدی یا Review Edition بازی هم امروز یا حداکثر تا 3 روز دیگر در اختیار منتقدان سایت ها و مجلات مختلف قرار خواهد گرفت. “

با این وجود باید اوایل یا اواسط هفته ی آینده منتظر نقد ها و امتیازات GT5 در سایت های مختلف باشیم و ببینیم که آیا این بازی می تواند انتظارات زیاد طرفدارانش را برآورده کند؟!

Yamauchi در گوشه ای از سخنانش هم حرفی در مورد تاریخ عرضه ی بازی زد که با وجود حرف او و این که بازی در حال بسته بندی است , می توان امیدوار بود که بازی در طی 2 الی 3 هفته ی آینده عرضه شود.

سری Gran Turismo یکی از مشهورترین بازی های رانندگی / مسابقه ای جهان است که در انحصار شرکت سونی و کنسول پلی استیشن می باشد.

در اینجا یامائوچی دارد می گوید که کارGT5 را تمام کردیم!

———————————————————————————————-

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید