شایعه: NBA Live به پایان خود رسیده است | NBA Street در راه است

۱۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۰

E3 سال ۲۰۱۴ از راه رسید و گذشت، با این حال حقیقتی جالب در مورد این رویداد مهم وجود داشت که نادیده گرفته شد. این حقیقت معرفی نشدن عنوان NBA Live 15 می باشد. با این حال هنگامی که از کارکنان EA در مورد این مساله سوال می شود، همگی یک پاسخ می دهند: ” به سختی در حال کار بر روی این عنوان هستیم و هنگامی که بازی آماده شد آن را معرفی می کنیم”

حقیقتا رویداد E3 بهترین مکان برای به نمایش گذاشتن بازی های مهم است. با این حال امسال خبری از این عنوان در این رویداد مهم نشد. بسیاری از خبرنگاران در مورد این عنوان سوال هایی پرسیده اند که استودیو سازنده ی این عنوان به آنها پاسخ داده است. این استودیو در جواب به خبرنگاران گفته است: ” ساخت بازی به خوبی پیش می رود. دلیل اینکه این بازی را هنوز معرفی نکرده ایم این است که می خواهیم بازی در زمانی که قابل بازی بود معرفی بشود. این مساله باعث می شود که خریداران این بازی بدانند که چه بازی، و با چه کیفیتی را خریداری می کنند.”

یکی دیگر از خبرهای منتشر شده توسط بازیسازان EA، توجه به درخواست های مردم برای عرضه ی عنوان NBA street می باشد. این عنوان بزرگ و دوست داشتنی هنوز هم بازی می شود و طرفداران بسیاری دارد. با این حال استودیو EA عنوان دیگری با نام NBA JAM هم دارد که تمی فانتزی دارد. اما از نظر اقتصادی، عرضه ی عنوانی با نام NBA Street می تواند بسیار سود ده و پر فروش باشد. به موازات همین خبر، خبری در مورد قطع شدن بودجه ی ساخت سالیانه ی عنوان NBA Live به گوشی می رسد. با توجه به این مساله می توان حدس زد که عنوان NBA Street جدیدی به زودی ساخته خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید