اطلاعاتی جدید از نسخه Gold Edition عنوان Lara Croft and the Temple of Osiris منتشر شد

۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۵

چندی پیش به صورت رسمی در یکی از بزرگترین و معروف ترین خرده فروشان آمریکای شمالی نسخه Gold Edition عنوان Lara Croft and the Temple of Osiris برای پیش فروش و پیش خرید قرار گرفت. همچنین در کنار این بازی شما شاهد فروش عناوین و محتویاتی چون Deus Ex garb، پک های مختلف عنوان Hitam و… همچنین در این کنار نسخه Season Pass این عنوان هم مانند نسخه Gold Edition برای پیش خرید قرار گفته است.

بعد از قرار گفتن این عنوان در لیست بازی های قابل پیش خرید. اطلاعاتی از نسخه Gold Edition این بازی هم منتشر شده است.

در محتویات و بسته های اضافی این نسخه از عنوان Lara Croft and the Temple of Osiris شما شاهد یک مجسمه بسیار زیبا و 3 اینچی از شخصیت معروف و اصلی بازی، یعنی Lara Croft خواهید بود. همچنین به غیر از مجسمه شما می توانید از کتاب کانسپت آرت های بازی و همچنین یک نقشه کلی بهره مند شوید. همچنین این بسته و نسخه طلایی شامل Season Pass این عنوان هم می شود.

از هم اکنون بازیکنان و طرفداران این عنوان در آمریکای شمالی می توانند Gold Edition عنوان Lara Croft and the Temple of Osiris برای PC و کنسول های نسل هشتمی PlayStation 4 و Xbox One پیش خرید کنند. همچنین به عنوان جوایز و مزایای خرید این نسخه، شما از پک ها، Skinها و… بهره مند خواهید شد.

پک Hitman به صورت رسمی در استیم برای پیش خرید قرار خواهد گرفت. با پیش خرید این عنوان شما می توانید از اسکین و تم های بیشتری که شامل تم های Silverballers و The Agent ring می شود بهره مند شوید. علاوه بر این شما شاهد برخی محتویات و قابلیت های اضافی در بخش گیم پلی بازی هم خواهید بود که بیشتر مربوط به اسلحه های مختلف در این عنوان می شود. قابل ذکر است که این تم و اسکین ها میزان قدرت اسلحه و بمب های شما را برای نابودی دشمن چندین برابر می کند.

همچنین همانطور که اعلام شده بود پک Deus Ex هم به زودی بر روی آمازون قابل پیش خرید خواهد بود. کسانی که پک های برای فروش گرفته را پیش خرید کنند مانند پک های قبلی از اسکین های بیشتری از شخصیت Adam Jensen می شوید. این اسکین ها میزان قدرت و ضربه پذیری شما را در قسمت “سینه” 10% افزایش می هد و همچنین باعث قدرتمند تر شدن کمبات های مختلف شما در این عنوان می شود.

و در انتها هم پک Lara Croft Legend Pack می باشد. این پک مخصوص از هم اکنون در Gamestop در دسترس است. این پک منحصر به فرد شامل اسکین های نوستلژیک Tomb Raider می شود. همچنین اسکین های جدیدی هم در این پک وجود دارد که به بازی شما اسلحه طلایی و “Legend ring” اضافه می کند. این قابلیت ها و اسکین های جدید باعث افزایش میزان جان و قدرت شخصیت مورد نظر و انتخاب شده شما می شود.

همچنین شرکت ناشر این عنوان، Square Enix اعلام کرده است نسخه Season Pass این عنوان هم که شامل تمامی محتویات دانلودی و دیجیتال این عنوان می شود هم برای پیش خرید در دسترس قرار دارد. این محتویا اضافی شامل Icy Death و پک های wisted Gears می شود. همچنین بسته های الحاقی ای که در آینده برای این عنوان منتشر خواهند شد به بازی لباس و ظاهر جدید چون additional tombs, unique rings, amulets و… اضافه می کند.

قابل ذکر است که نسخه Season Pass عنوان Lara Croft and the Temple of Osiris شامل پک های قابل پیش خرید نمی شود. عنوان Lara Croft and the Temple of Osiris در 9 دسامبر برای پلتفرم های اعلام شده و مد نظر به صورت رسمی توسط شرکت Square Enix منتشر خواهد شد.

همچنین تصاویری هم از محتویات داخلی نسخه Gold Edition عنوان Lara Croft and the Temple of Osiris را در زیر می توانید مشاهده کنید :

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید