رزولوشن Diablo 3 با یک پچ برای Xbox One تا 1080p افزایش خواهد یافت

۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۱

شرکت Blizzard امروز رسما اعلام کرده است نسخه Xbox One بازی Diablo 3: Ultimate Evil Edition با یک پچ مخصوص که در روز اول عرضه منتشر می شود، رزولوشن را تا 1080p و نرخ فریم 60 افرایش خواهد داد. دلیل چنین تغییری هنوز مشخص نیست اما به احتمال زیاد در رابطه با حذف کینکت از کنسول Xbox One خواهد بود. این مسئله باعث می شود که 10 درصد فضای بیشتر از GPU آزاد شود و در اختیار سازندگان قرار گیرد. 

یک نماینده در صحبت های خود با سایت OXM گفته است:

ما امروز تایید می کنیم که با یک پچ در روز اول، نسخه Xbox One بازی Diablo 3: Ultimate Evil Edition با رزولوشن FullHD به صورت 1080p و نرخ فریم 60 اجرا خواهد شد.

این رزولوشن در گذشته برای کنسول مایکروسافت 900p بوده است. 

بازی Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition  برای کنسول های PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, و PlayStation 3 در ۱۹ آگوست (مصادف با ۲۸ مرداد) منتشر خواهد شد. 

از نکات جدیدی که در Ultimate Evil Edition به چشم می خورد می توان به حالت Apprentice اشاره کرد که بازیکنان سطح پایین را برای بازی در کنار دوستان قدرتمند تر خود در حالت co-op یکسان می کند. همچنین یک سیستم پست جدید در بازی در نظر گرفته شده است تا شما بتوانید آیتم های بدست آمده از لوت های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. شرکت Blizzard همچنین اعلام کرده است افرادی که این بازی را پیش خرید یا آن را در روز اول عرضه تهیه می کنند، یک آیتم مخصوص به نام  Infernal Pauldrons را دریافت خواهند کرد. این آیتم در Level 1 نیز قابل استفاده است و در موارد مختلفی نظیر میزان سلامتی و تایمر برای استفاده از قدرت های مخصوص، شخصیت شما را قدرتمند خواهد کرد. این آیتم را نمی توان بین پلتفرم های مختلف به اشتراک گذاشت با این حالت می توان تغییراتی در شکل آن ایجاد کرد تا عمل گفته شده صورت گیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید