Chaos Rings III در راه Vita، IOS و Android

۱۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۸

درست است که عنوان Chaos Rings III برای کنسول های همراه و گوشی های هوشمند ساخته شده، اما این بازی از نظر کامل بودن هیچ چیزی کمتر از عنوان های کنسولی ندارد. طبق اخبار منتشر شده، اتمام این عنوان بیش از 50 ساعت طول خواهد کشید.

با توجه به اینکه این رقم توسط Square Enix به مجله ی Famitsu گفته شده است، به نظر می رسد که این 50 ساعت بیشترین زمان قابل بازی در این عنوان باشد. با این حال هنوز هم مشخص است که این بازی چیزی فرا تر از عنوان های گوشی های هوشمند و کنسول های همراه است. در ادامه ی این خبر آمده است که صداگذاری شخصیت Nasca بر عهده ی Yoshitsugu Matsuoka، صداگذاری شخصیت Leary بر عهده ی Kanae Ito و همچنین صداگذاری شخصیت Daisuke بر عهده ی Atsushi Abe خواهد بود. 

این عنوان در تاریخ 16 اکتبر سال 2014 برای سیستم عامل های IOS و اندروید، و همچنین کنسول دستی PS Vita منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که این عنوان هنوز برای کشور های غربی معرفی نشده است. با این حال نسخه های پیشین این بازی همیشه برای اروپا و آمریکا، با زبان انگلیسی منتشر شده اند. به نظر می رسد که این عنوان هم به مانند سایر عناوین این سری بازی برای کشور های اروپایی منتشر بشود. هر دو نسخه ی قبلی این بازی برای سیستم عامل های IOS ، Windows Phone و اندروید در دسترس هستند.

این عنوان توسط استودیو Media.Vision ساخته شده و Square Enix ناشر آن می باشد. سبک این بازی نقش آفرینی بوده و تمامی کارکتر های آن توسط Yusuke Naora طراحی شده اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید