گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه ی واقعیت مجازی Ghostship Aftermath تاریخ خورد

۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۵

در حال حاضر، استودیو MAG Studios، دو عنوان با نام Aftermath در دست ساخت دارد. عنوان اول که سبک آن شوتر اول شخص تخیلی می باشد، CDF Ghostship نام دارد. این در حالی است که عنوان دوم سبکی ترسناک داشته و Ghostship Aftermath نام دارد. هر دو این عناوین برای کار با هدست های واقعیت مجازی Oculus Rift آماده خواهند شد.

خبر جدیدی که امروز منتشر شده در مورد تاریخ عرضه ی نسخه ی واقعیت مجازی Ghostship Aftermath می باشد. مساله ی خوشحال کننده در مورد این تاریخ، نزدیک بودن آن است. سازندگان این بازی در خبری تایید کرده اند که نسخه ی واقعیت مجازی این عنوان ترسناک، در تاریخ 8 آگوست 2014، یعنی فردا، به بازار خواهد آمد. 

البته باید به این مساله اشاره کرد که این بازی تنها با نسخه ی اول کیت توسعه دهندگان این دستگاه سازگار خواهد بود. با این حال این بازی به زودی نسخه ی دوم این کیت را هم پشتیبانی خواهد کرد. فضای بازی Ghostship Aftermath همانند Dead Space بوده و به مسائل ترسناک سفینه های فضایی اشاره می کند. بازیکنان باید به وسیله ی اسلحه های پیشرفته ی خود با بیگانگان مبارزه کنند.

لازم به ذکر است که این عنوان تنها از طریق شبکه ی Steam منتشر خواهد شد و قیمت آن 19.99 دلار خواهد بود. در حال حاضر نسخه ی بدون پشتیبانی از واقعیت مجازی قابل خرید و استفاده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید