عنوان Duke Nukem فراموش شده به “US Library of Congress” بازگشت

۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۴

چندی پیش طبق آخرین اطلاعات و شایعات منتشر شده، اکثر گیمر وبازیبازان متوجه شدند، که عنوان عرضه نشده Duke Nukem: Critical Mass که بعد از گذشت مدت زمان زیادی از یادها پاک شده بود، هم اکنون به “US Library of Congress” بازگشته است.

همانطور که می دانید عنوان Duke Nukem: Critical Mass فقط برای DS، منتشر شد ولی طبق قول های شرکت سازنده و ناشر این عنوان، نسخه PSP بازی Duke Nukem: Critical Mass هیچ وقت ساخته نشده و بعد از گذشت مدتی این عنوان به صورت کلی از ذهن تمامی بازیبازان پاک شد.

تمامی سورس کدهای این عنوان که شامل تمامی قابلیت ها “Assest” می شود، چندی پیش در US Library of Congress دیده شده است. به نظر می رسد، فردی متخصص با نام David Gibson در حال کار بر روی این کد های اصلی عنوان Duke Nukem: Critical Mass است!

البته قابل ذکر است که این کد ها به هیچ وجه در مکان های بازی برای عموم منتشر نخواهد شد. طبق آخرین گزارش های منتشر شده به نظر می رسد مدیریت بخش ارتباطات PSP به آقای Gibson برای دسترسی به فایل و سورس کدهای مورد نیاز کمک کرده است. 

همچنین آقای Gibson در یکی از پست های منتشر شده خود بر روی یک وبلاگ دیجیتال اعلام کرد اند :

دسترسی به محتویات، کد و فایل های یک پروژه برای بازسازی واقعا کار بسیار دچاری است. ما کار و تلاش های بسیاری انجام دادیم تا بتوانیم به صورت کلی بر روی تمامی محتویات ساخت این عنوان به صورت قانونی و حقوقی دسترسی داشته باشیم. به حرکت و پیشرفت خیلی سریع ما، من امیدوارم در آینده محتویات و قابلیت های دیجیتالی چون این کدها و فایل های مورد نیاز برای ساخت را به خوبی برای دیگران در دسترس قرار دهیم. هم اکنون تمامی سورس کدها و قابلیت ها در آرچیو دیجیتال ما قرار خواهد گرفت. این آرچیو ما “Packard Campus” نام دارد. همچنین دیسک ها و نسخه های فیزیکی این قابلیت و کدها با دقت زیادی در آرچیو ما ذخیره شده اند. ما از این محتویات با ارزش به خوبی محافظت خواهیم کرد. همچنین قدرت سیستم های امنیتی دیجیتال ما روز به روز در حال پیشرفت برای مقابله با جاسوسان اینترنتی است.

همانطور که می دانید آرچیوهای مختلف US Library of Congress یکی از بهترین مکان ها برای ذخیره کردن فایل های دیجیتال و مهم است. حتی در زمان قدیم هم تعداد زیادی از فایل و پروژه های دیجیتال بزرگ هم در این آرچیو و معد ذخیره معروف قرار گرفته است. سیستم های مختلف US Library of Congress روز به روز در حال پیشرفت و همچنین به روز رسانی با آخرین تکنولوژی های روز دنیا است. همچنین خیلی از کمپانی های معروف هم تاکنون تعداد زیادی از پروژه های اینترنتی و دیجیتال خود را در این آرچیو با اطمینان ذخیره کرده اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید