اولین ویدئو سینماتیک از WoW: Warlords of Draenor هفته بعد منتشر خواهد شد

۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۵

World of Warcraft: Warlords of Draenor اولین ویدئو سینماتیک خود در را هفته بعد پیرامون معرفی جدیدترین محتویات این بسته الحاقی دریافت خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید. بسته الحاقی Warlords of Draenor در تاریخ 14 آگوست (مصادف با 23 مرداد) یک نمایش ویژه را طی کنفرانس Blizzard خواهد داشت که در این مراسم تاریخ انتشار هم اعلام می شود. تهیه کنندگان این نمایش را به صورت زنده در جهان پخش خواهند کرد با این حال آن دسته از افرادی که در کنفرانس حضور به عمل می آورند، یک کد مخصوص برای شرکت در Beta را دریافت می کنند.

افراد عالی رتبه بسیاری نیز از شرکت Bizzard  مانند آقایان Mike Morhaime و Chris Metzen نیز حضور خواهند داشت تا اینکه در جلسه سوال جواب، پاسخگو هوادران باشند.

Warlords of Draenor پنچمین بسته الحاقی بازی محبوب سبک MMORPG یعنی World of Warcraft  قلمداد می شود که امکانات تازه ای را نیز به همراه خواهد داشت. وقایع این بازی پس از World of Warcraft: Mists of Pandaria و در سرزمین Draenor ادامه خواهد داشت که زیستگاه اصلی نژاد Orc قلمداد می شود. همچنین شخصیت های افسانه ای که در سری های گذشته Warcraft شاهد بوده ایم یعنی Grom Hellscream, Ner’zhul و Blackhand نیز حضور خواهند داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید