Xbox One سفید با باندل Sunset Overdrive رسما تایید شد – Madden NFL 15 نیز در دستور کار قرار دارد

۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۳

شرکت مایکروسافت رسما اعلام کرده است که قصد دارد دو بازی بزرگ را به همراه کنسول نسل هشتمی خود یعنی Xbox One عرضه کند. این دو عنوان عبارتند از Madden NFL 15 و Sunset Overdrive که به ترتیب توسط استدیوهای EA Tiburon و Insomniac Games ساخته می شوند. برای جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

باندل Xbox One با بازی Madden NFL 15 شامل کنسول اصلی به همراه یک کد مخصوص برای دانلود عنوان نامبرده می باشد که این بسته از کینکت محروم است و تنها 399 دلار قیمت دارد. قیمت ذکر شده یک Xbox One بدون کینکت است و شما با خرید این محصول به عبارتی بازی ورزشی شرکت EA را رایگان خریداری کرده اید. Madden 15 در تاریخ 26 آگوست (مصادف با 4 شهریور) منتشر خواهد شد و این باندل مخصوص را می توانید از همین تاریخ تهیه کنید. بسته نامبرده همچنین محتویات Pro Pack را برای Madden Ultimate Team دارا خواهد بود.

از طرف دیگر بازی رنگارنگ جهان باز استدیو Insomniac Games یعنی Sunset Overdrive همراه با یک Xbox One سفید رنگ عرضه خواهد شد. سال گذشته بود که با عرضه رسمی Xbox One، شرکت مایکروسافت مدل سفید این دستگاه را فقط به کارکنان خود عطا کرد و این اولین بار است که کنسول سفید در اختیار عموم مردم قرار می گیرد. شرکت رقیب یعنی سونی نیز برای ماه بعد باندل PlayStation 4 سفید با بازی Destiny را مد نظر دارد. 

بازی Sunset Overdrive در 28 اکتبر (مصادف با 6 آبان) به صورت انحصار برای کنسول  Xbox One منتشر می شود اما باندلی که به آن اشاره شد هنوز تاریخ دقیقی برای توزیع در بازار ندارد.

Madden NFL 15 + Xbox One

در سری جدید SKU کنسول نسل هشتم شرکت مایکروسافت یعنی Xbox One، دستگاه کینکت حذف شده است که این مسئله علاوه بر تاثیر گذاری در قیمت نهایی (کاهش ۱۰۰ دلاری) باعث شده است که ۱۰ درصد از GPU کنسول هم آزاد شود و در اختیار سازندگان قرار بگیرد تا اینکه برای افزایش کیفیت گرافیک بازی ها به کار گیرند.  مایکروسافت امسال با دست پر آمده و عناوین هیجان انگیزی برای کنسول نسل هشتمی آنها در راه است. آنها همچنین در Xbox Wire اشاره ای به بازی های هیجان انگیزی همچون Halo: The Master Chief Collection, Sunset Overdrive, Forza Horizon 2 و Ori and the Blind Forest داشته اند که همگی قرار است امسال دارندگان Xbox One را سرگرم کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید