موسیقی منتخب | The Witcher 3: Wild Hunt

۱۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۰

درود بر همه شما گیمفایی های عزیز!بخش موسیقی های منتخب وب سایت گیمفا مجددا آغاز به کار کرد و  شما عزیزان از این به بعد، روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه می توانید موسیقی های منتخب سایت گیمفا را دانلود کنید. بدون صحبت اضافه دیگری به سراغ اولین قسمت از سری جدید این بخش می رویم. پس در ادامه با همراه باشید.

یکی از عناوین سبک نقش آفرینی که قرار است در سال 2015 عرضه شود، عنوان محبوب و پرطرفدار The Witcher 3: Wild Hunt می باشد. بی شک کسانی که تریلر های این عنوان را دیده اند، متوجه موسیقی بی نظیر آن شده اند. در این قسمت قصد داریم تا سه موسیقی از این عنوان را برای دانلود قرار دهیم.

The Witcher 3: Wild Hunt Beginning Main Theme -1

اولین موسیقی، تم آغازی این عنوان بوده که به صورت رسمی توسط استودیو سازنده بازی یعنی CD Project Red منتشر شده است. یک موسیقی پنج دقیقه ای بسیار زیبا که شنیدنش را به همه توصیه میکنم! در این موسیقی، نواهای مختلف از سازهای گوناگونی قاابل شنیدن است کم هر یک جلوه ای منحصر به فرد به موسیقی بخشیده اند. نقاط اوج و بخش های حماسی در این موسیقی بیداد میکند! در مقابل، بخش های آرامش بخش هم در این موسیقی به فراوانی وجود دارند و مطمئنا یکی از دلایل زیبا بودن و تاثیر گذار بودن این موسیقی، وجود یکسان بخش های آرام در برابر بخش های حماسی است. این موسیقی به زیبایی می تواند تصویری ابتدایی از اتمسفری بازی را در در ذهن شما بوجود بیاورد. در ادامه می توانید این موسیقی را دانلود کرده و لذت ببرید.

دانلود موسیقی The Witcher 3: Wild Hunt Beginning Main Theme با حجم 12 مگابایت

Killing Monsters Main Theme -2

مدتی پیش بود که CD Project Red در وب سایت رسمی خود، روز شماری را قرار داد و اعلام کرد که منتظر یک سورپرایز باشید! پس از اتمام روز شمار، تریلری سینماتیک تحت عنوان Killing Monsters منتشر شد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. بی شک یکی از عوامل موفقیت این تریلر، موسیقی زیبای آن بود. این موسیقی، ابتدا با تم غم انگیز خود، جو بی رحمانه بازی را نشان می دهد. سپس به اوج خود رسیده و اوج حماسه بازی را به رخ می کشد. این موسیقی توانست تناسب کاملی را با تریلر برقرار کند اما به گونه ای زیباست که گوش کردن به موسیقی به تنهایی نیز لذت بخش خواهد بود.

دانلود موسیقی Killing Monsters Main Theme با حجم 5 مگابایت

Sword of Destiny Main Theme -3

پیش از E3 2014 تریلر دیگری از این بازی تحت عنوان Sword of Destiny منتشر شد که در باره داستان و گیم پلی بازی، اطلاعات بیشتری را منتشر کرد. مثل همیشه باز هم یک موسیقی فوق العاده قوی را شنیدیم که در همان ابتدا با اوج شروع شده و شنونده را به وجد می آورد. مطمئنا کسانی که این تریلر را مشاهده کرده اند، از موسیقی فوق العاده آن خبر دارند!در ادامه می توانید موسیقی این تریلر را دانلود کنید.

دانلود Sword of Destiny Main Theme با حجم 6 مگابایت

امیدوارم از موسیقی های امروز لذت کافی را برده باشید. خواهشمندیم با نظرات سازنده خود، در پیشرفت این بخش به ما یاری برسانید.

با تشکر

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید