منبع داخلی : Resident Evil جدید به زودی معرفی می شود

۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۲

شایعات پیرامون نسخه ی هفتم سری پر طرفدار Resident Evil بسیار زیاد است. با اینکه نسخه ی ششم این سری آن چیزی نبود که همگان انتظارش را داشتند و بیشتر به یک عنوان اکشن تبدیل  شده بود تا یک عنوان ترسناک ولی با این حال اکثر طرفداران منتظر معرفی نسخه ی هفتم هستند و امید دارند که کپکام با درس گرفتن از اشتباهات گذشته، بار دیگر این فرانچایز را به دوران اوج خود برساند.

به تازگی یکی از کارکنان این شرکت با نام Ahsan Rasheed اظهار کرده است که اطلاعات اولیه ی این عنوان و معرفی آن به زودی صورت خواهد پذیرفت. وی اظهار داشته است که بازی یک نسخه ی بازسازی شده است و تحولات بنیادینی در این نسخه رخ داده است و افرادی که با نسخه ی سال 2002 این بازی بر روی کنسول GameCube خاطره دارند، از این بازی لذت خواهند برد. وی همچنین تاریخ انتشار بازی را نیز سال 2015 اعلام کرد و همچنین کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC را نیز به عنوان پلتفرم های مقصد این عنوان معرفی کرد.

اگر این سخنان درست باشد و قرار باشد بازی به زودی معرفی شود، احتمالا Gamescom 2014 صحنه ی معرفی بازی خواهد بود. گویا کپکام با درس گرفتن از اشتباهات گذشته سعی دارد تا بار دیگر به ریشه های این سری باز گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید