شاهد تریلری جدید از عنوان FIFA 15 باشید | کنترل کامل توپ

دانیال شیخی
۱۲ مرداد ۱۳۹۳ - 12:50

چندی پیش تریلری به صورت رسمی از قسمت گیم پلی عنوان FIFA 15 منتشر شد. در این تریلر جدید شاهد قابلیت های جدید بخش Ball Control ( کنترل توپ ) در این سری جدید از بازی FIFA خواهید بود.

طبق گفته های شرکت ناشر بازی، یعنی شرکت EA با جدیدترین تغییرات اعمال شده دراین سری جدید از بازی ” شاهد گیم پلی ای روان و کاملا قابل کنترل خواهید بود. ” همچنین در بازی می توانید کاملا بر حرکات و دریبل های خود کنترل دستی داشته باشید.

سیستم جدید برای فیزیک های مختلف توپ در عنوان FIFA 15، با نام Correct Contacts به صورت کامل مقدار حرکت توپ برای دریبل های مختلف را در اختیار شما می گذارد. همچنین با این سیستم به راحتی می توانید دریبل، پاس و یا شوت های محکم و با دقت تری در این عنوان داشته باشید. علاوه بر این قابلیت ها این سیستم برای شما مبارزه ای تن به تن را فراهم می سازد، که با فیزیک های جدید توپ می توانید حریف خود را به صورت ” تکی ” دریبل و پشت سر بگذارید. 

دفاع کامل بدن، Tackle های کاملا کنترل شده، شانه گیری حریف، مکانیک های فشار و کشیدن و فیزیک های مختلف و جالب افتادن از دیگر قابلیت های جدید و بهینه یافته بازی است. همچنین در این بازی قابلیت ” کشیدن پیراهن ” را به خوبی و راحتی می توانید مشاهده کنید. 

عنوان FIFA 15 در ۲۵ ـم ماه سپتامبر در آمریکای شمالی برای پلتفرم های  ۳DS, PC, PlayStation 3, PS4, Wii, Vita, Xbox 360 و Xbox One منتشر خواهد شد. همچنین در ۲۶ـم ماه سپتامبر شاهد عرضه این عنوان در کل اروپا خواهید بود. همانطور که می دانید محتویات اضافی Ultimate Team Legends هم مختص به نسخه های کنسولی Xbox این عنوان است. تریلر جدید منتشر شده از این عنوان را در زیر می توانید مشاهده کنید.

[jwplayer mediaid=”172175″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید