شاهد آرت ورکی جدید از عنوان Assassin’s Creed Unity باشید

۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۱

چندی پیش به صورت رسمی توسط شرکت ناشر بازی Assassin’s Creed Unity، شرکت یوبی سافت آرت ورکی جدید برای این عنوان در جامعه مجازی منتشر شد. همانطور که می دانید چند روز پیش بود که اطلاعاتی جدید در مورد شخصیت اصلی، یعنی آرنو منتشر شده بود.

طبق اطلاعات منتشر شده به نظر می رسد او مانند زهری در شهر پاریس برای فرماندارهای مختلف این شهر است.آرت ورک یا تصویر جدید منتشر شده اولین بار بر روی وب سایت رسمی طراح این عنوان قرار گرفته است. این آرت ورک جدید از عنوان Assassin’s Creed Unity را در زیر می توانید مشاهده فرمایید. با این تصویر می توانید قدرت طراحان هنری ماهر عنوان Assassin’s Creed Unity را مشاهده کنید.

عنوان Assassin’s Creed : Unity در دوران انقلاب کبیر فرانسه جریان دارد. این بار Assassin ها به مردم پیوسته اند و این شورش را، به طور مخفی رهبری می کنند. شخصیت اصلی این عنوان Arno Dorian نام دارد و یکی از اسلحه های اصلی او، یک کمان کوچک مخفی در کنار خنجر مخفی او است. Ubisoft اعلام کرده است که این عنوان می تواند همانند نسخه دوم، تبدیل به یک شاهکار شود. وجود سلاح های مختلف، خشونت هیجان انگیز، حضور دیگر Assassin ها در کنار شما و گرافیک نسل هشتمی و قدرتمند این عنوان، حاکی از آن است که به احتمال زیاد، Ubisoft با عرضه ی این نسخه به ریشه های این فرنچایز بازگردد. بهبود بسیار در سیستم حرکتی، یکی دیگر از المان های مثبت بازی خواهد بود. این عنوان به طور انحصاری برای نسل هشتم و PC در تاریخ ۲۸ اکتبر ( ۶ آبان ۱۳۹۳ ) منتشر خواهد شد و خبری از نسل هفتم نخواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید