گیفت کارت
گیفت کارت

Sony برای Gamescom 2014 برنامه های بزرگی دارد | هنوز خبری از تغییر در کارکرد اکانت های PS4 نیست

۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۸

Gamescom را می توان مهم ترین نمایشگاه بازی های ویدئویی بعد از E3 دانست. این نمایشگاه به سازندگان اجازه می دهد که بازی خود را قبل از فصل تعطیلات معرفی کنند. در واقع اهمییت Gamescom در چند سال اخیر رشد کرده است. Tidux نام فردی است که در سونی کار می کند و به لیک کردن اطلاعات از این شرکت مشهور است. او جدیدا اطلاعاتی در مورد برنامه های سونی در Gamescom 2014 فاش کرده که برای مشاهده آن ها به ادامه مطلب مراجعه بفرمایید.

Tidux که سابقه لیک کردن اطلاعات مهمی از Uncharted 4 و چند firmware برای PS4 را دارد جدیدا اعلام کرده است که Gamescom 2014 به اندازه E3 برای سونی اهمییت دارد و بازی های مهمی را شاهد خواهیم بود. در زیر شما شاهد توییت این شخص هستید : 

برای بزرگ شدن عکس روی آن کلیک کنید !

سال قبل بیشتر برنامه های سونی در Gamescom بر روی بازی های مستقل متمرکز بود که بازخورد های مثبت و منفی در پی داشت. در ضمن یکی از چیز هایی که کاربران PS4 درخواست می کردند این بود که  sub-account و master account بتوانند به یک دیگر تبدیل شوند. 

توضیح : sub-account به اکانتی می گویند که صاحب آن به سن قانونی نرسیده و نمی تواند از تمام امکانات PSN استفاده کند این اکانت توسط یک master account یا اکانت والدین کنترل و محدود می شود.

در حال حاضر اگر شما یک sub-account داشته باشید و بعد از مدتی به سن قانونی برسید و بخواهید یک master account داشته باشید، باید یک اکانت تازه بسازید زیرا هنور خبری تغییراتی در این بخش نیست برای اطلاعات بیشتر در این مورد به این صفحه در سایت رسمی PlayStation مراجعه بفرمایید. یکی دیگر از افرادی که برای سونی کار می کند و در فاش کردن اطلاعات دستی دارد در شبکه Reddit با نام کاربری IWorkForSony در این باره می گوید : 

تا آن جایی که من خبر دارم این مسئله (تغییرات مربوط به sub accounts) در دستور کار Sony نیست. شاید آن ها به طور مخفیانه روی آن کار می کنند اما من مطمئن نیستم.

اگر یادتان باشد چندی پیش در اخبار به اطلاعتان رساندیم که بعضی از کاربران از تغییرات اعمال شده در firmware جدید PS4 ناراضی هستند و تغییرات و بهبود های بیشتری می خواهند آن طور که IWorkForSony می گوید، Sony برنامه ریزی کرده است تا با انبوهی از بهبود های PS4 در تعطیلات به خانه هایتان بیاید.

نظر شما در این مورد چیست ؟ آیا Sony در Gamescom موفق ظاهر خواهد شد ؟ کدام یک از شرکت های برتر ساخت کنسول راند Gamescom را خواهد برد ؟ 

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید