گیفت کارت
گیفت کارت

بعد از عرضه نسخه PS4 عنوان No Man’s Sky منتظر نسخه PC این عنوان باشید!

۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۱

در آخرین شماره و نسخه از Edge، شرکت بازی سازی Hello Games به صورت رسمی عرضه نسخه PC بازی No Man’s Sky را تایید کرد. همانطور که می دانید در زمان تاییدیت این عنوان توسط این شرکت، بازی No Man’s Sky قرار بود به صورت انحصاری فقط برای کنسول نسل هشتمی PS4 منتشر شود.

هنوز تاریخ عرضه رسمی نسخه PS4 بازی No Man’s Sky توسط شرکت  Hello Games اعلام نشده و طبق گفته های امروز این شرکت امکان دارد نسخه PC این عنوان حتی 6 یا 9 ماه بعد از عرضه نسخه انحصاری PS4 منتشر شود. همچنین قابل ذکر است که این شرکت بازی سازی، یعنی شرکت Hello Games همیشه عرضه این بازی و ساخت عنوانی دیگر بر روی PC را داشته است.

همچنین بعد از تایید شدن نسخه PC بازیNo Man’s Sky، آقای Sean Murray در مورد این نسخه از بازی اعلام کرد :

من در واقع در گفتن این که می خواستیم بازی فقط بر روی PC بیاید، به مشکل برخوردم. کنسول به معنای فریم دهی خوب و کنترل سریع بازی است. من فکر می کنم که PC نمیتواند مانند کنسول باشد و این به معنای یک تعریف است. من در کاملا در بیان و گفتن این موضوع به مشکل برخورده ام.

تاکنون اطلاعاتی بیشتری از سوی نسخه PC بازی به غیر از تایید شدن این نسخه منتشر نشده است. به زودی منتظر اطلاعاتی بیشتر در مورد زمان عرضه  نسخه PS4 و همچنین نسخه PC عنوان No Man’s Sky باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید