پایه اصلی سبک عنوان Middle-Earth: Shadow of Mordor به هیچ وجه در زمینه سری عناوین Assassin’s Creed نیست! | تریلری جدید از بازی منتشر شد

۱۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۷

خیلی وقت است که مراجع و منتقدین معروف بازی جدید و پرطرفدار Middle-Earth: Shadow of Mordor را با یکی از بزرگترین فرانچایز های روز مقایسه می کنند. این عنوان، بازی ای نیست جز سری عناوین Assassin’s Creed! طبق آخرین تریلر منتشر شده از گیم پلی عنوان Shadow of Mordor تمامی طرفداران شاهد تفاوت های بسیاری در سبک و گیم پلی این دو بازی بودند.

داستان عنوان Middle-Earth: Shadow of Mordor مربوط به یکی از بزرگترین مبارز در زمان مربوطه است که بعد از مدتی یک روح به سراغ او خواهد آمد. این مبارز تمامی مسائل و افکار خود را با روح در میان می گذارد. به طوری که بدن این جنگجو و روح به اشتراک گذاشته شده اند! گیم پلی بازی شامل بسیاری از امکانات جالب ارواح در بازی می شود. همچنین تریلری هفته پیش به صورت رسمی برای بازی منتشر شده بود. وظیفه اصلی آن تریلر معرفی داستان و پایه اصلی داستان به بازیبازان و طرفداران این عنوان است.

همچنین در بازی، با کشتن مبارزان و دشمنان خود می توانید به راحتی بر میزان قدرت های قهرمان داستان عنوان Shadow of Mordor اضافه کنید. در بازی این قدرت را دارید که توانایی های مختلف دشمنان خود را برای رشد خود استفاده کنید. اکثر توانایی های مختلف قهرمان داستان توسط روح همراه او، انجام پذیر است.

با کشف کردن نقاظ ضعف دشمنان خود می توانید آن ها را به راحتی شکست دهید. همچنین شما می توانید تغییرات بسیاری را در حین بازی در سیستم مبارزات اعمال کنید. اکثر قابلیت های جدید در آخرین تریلر گیم پلی منتشر شده از بازی قابل مشاهده است. این امکانات کاملا به صورت مجللی باعث روان تر شدن گیم پلی عنوان Middle-Earth: Shadow of Mordor شده اند.

بعد از گذشت این مدت از زمان اعلام و رونمایی رسمی بازی، باید تشکری ازسوی شرکت Warner Bros برای انتشار اطلاعات دقیق و فوق العلاده بازی بکنیم. به تازگی هم با انتشار تریلر جدید از قسمت گیم پلی کاملا این شرکت بازی خود را از افکار پلید دشمنان و رقبا پاک کرد. با این تریلر شرکت سازنده توانست قدرت و منحصر به فرد بودن عنوان Middle-Earth: Shadow of Mordor را در نسل هشتم اثبات کند. این مقایسه هایی که امروزه از این دو عنوان انجام شده بود توسط یکی از انیماتورهای سری بازی های Assassin’s Creed بوده است. ایشون اعلام کرده بودند با مشاهده تریلر نظرشان کاملا در مورد عنوان Shadow of Mordor تغییر کرده است.

یکی از مهم ترین عناوین در حال ساخت بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor در نسل هشتم است. این عنوان با تمامی قدرت های فوق العلاده خود به نحوی پرچم دار سبک سری بازی های سوم شخص اکشن و همچنین شمشیر زنی است. عنوان Middle-Earth: Shadow of Mordor توسط استودیو بازی سازی Monolith ساخته خواهد شد. عنوان Shadow of Mordor در اواخر ماه سپتامبر برای PC و کنسول های PlayStation 3, PS4, Xbox 360 و Xbox One منتشر خواهد شد. قابل ذکر است طبق گفته های رسمی شرکت ناشر نسخه PC آین عنوان با چند روز تاخییر برای تمامی طرفداران این عنوان و این نسخه منتشر خواهد گردید.

آخرین تریلر منتشر شده که مربوط به گیم پلی عنوان Shadow of Mordor است را در زیر می توانید مشاهده کنید.

[jwplayer mediaid=”171824″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید