اطلاعاتی درباره ی شخصیت اصلی Assassin’s Creed : Unity منتشر شد : آرنو یک جوان طرد شده است

۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۵

یوبی سافت حقیقتا با Assassin’s Creed : Unity در راه درستی قدم برداشته و پشیتبانی کاملی از شخصیت جدید خود یعنی آرنو انجام داده است. Travis Stout، نویسنده ی داستان بخش تک نفره ی بازی، به تازگی اطلاعات جدید از شخصیت آرنو در این عنوان و ویژگی های او منتشر کرده است که نشان می دهد وی همه ی نشانه های یک قهرمان به یاد ماندنی را در خود دارد.

خانواده او بسیار قدیمی هستند و همه ی آن ها از مدت ها پیش در محفل اساسین ها حضور داشته اند بنابراین ما می خواستیم شخصیت اصلی بازی نامی داشته باشد که قدیمی باشد به طوری که با قدمت خانوادگی اش هماهنگی داشته باشد. او یک مرد جوان طرد شده است. او اشتباهات زیادی در گذشته داشته است و همین باعث شده این احساس را داشته باشد که باید آن ها را جبران کند. او بسیار به قوانین اساسین ها پایبند است اما با مرور زمان، وی تحت تاثیر سنت های عرفانی و قدیمی قرار می گیرد و اصول جدیدی برای خویش در نظر می گیرد. او علاقه دارد برای خود فکر کند و تصمیم گیری کند. او از آن دسته انسان هایی نیست که به چیزی اعتقاد دارند تنها به دلیل اینکه کسی آن را به آن ها گفته است بلکه او از آن دسته افرادی است که تنها با اثبات یک چیز آن را می پذیرد. آرنو نسبتا تحصیل کرده است و به خوبی توسط استاد ها و معلم ها آموزش دیده است. او دارای چندین عادت است که یکی از آن ها نقل قول از صحبت های کلاسیک است و همچنین همواره تم طنزی در گفت و گوهایش دارد اما از لحاظ عاطفی آسیب پذیر است که من فکر می کنم این نقطه ضعف بسیاری از مردم است. ما بسیار تلاش کردیم تا او یک فرد باور پذیر باشد و حقیقتا او همانند یک انسان واقعی است نه یک شخصیت خیالی.

Assassin’s Creed : Unity در دوران انقلاب کبیر فرانسه جریان دارد. این بار Assassin ها به مردم پیوسته اند و این شورش را، به طور مخفی رهبری می کنند. شخصیت اصلی این عنوان Arno Dorian نام دارد و یکی از اسلحه های اصلی او، یک کمان کوچک مخفی در کنار خنجر مخفی او است. Ubisoft اعلام کرده است که این عنوان می تواند همانند نسخه دوم، تبدیل به یک شاهکار شود. وجود سلاح های مختلف، خشونت هیجان انگیز، حضور دیگر Assassin ها در کنار شما و گرافیک نسل هشتمی و قدرتمند این عنوان، حاکی از آن است که به احتمال زیاد، Ubisoft با عرضه ی این نسخه به ریشه های این فرنچایز بازگردد. بهبود بسیار در سیستم حرکتی، یکی دیگر از المان های مثبت بازی خواهد بود. این عنوان به طور انحصاری برای نسل هشتم و PC در تاریخ ۲۸ اکتبر ( ۶ آبان ۱۳۹۳ ) منتشر خواهد شد و خبری از نسل هفتم نخواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید