Sledgehammer Games : شما واقعا Advanced Warfare را احساس خواهید کرد

۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۵

دیروز بود که یک تریلر زیبا از بخش داستانی عنوان Call Of Duty : Advanced Warfare منتشر شد که بار دیگر علاوه بر نمایش صحنه های سینمایی و هیجان انگیز این عنوان، گرافیک بسیار بهتر آن نسبت به نسخه های پیشین را نیز نشان می داد. به تازگی مدیر هنری بازی یعنی Joe Salud و کارگردان بازی یعنی Aaron Halon اعلام کرده اند تمام تلاش آن ها این است که مخاطبان واقعا Advanced Warfare را احساس کنند.

ما در تلاش هستیم تا از خطی که می گوید چه چیز های باور پذیر و واقع بینانه هستند، عبور کنیم. ما سعی داریم شما را بیشتر درگیر کنیم. یکی از ابزار های بصری که باعث می شود این امر صورت بگیرد، ارایه ی تصاویری با کیفیت است تا تصور ذهنی مورد نظر در شما ایجاد شود. اگر تصور در شما شکل بگیرد دیگر تمام تمرکز خود را روی این نکته نمی گذارید که گرافیک بازی چگونه است بلکه سعی می کنید تا یک تجربه ی عالی داشته باشید. شما احساس می کنید که واقعا چنین جنگ هایی وجود دارند. ما تحقیقات زیادی پیرامون لوکیشن های بازی انجام داده ایم تا بازی بیش از پیش به واقعیت نزدیک شود. ما یک تیم هنری کامل را به پل Golden Gate فرستادیم و  تست های رنگ بسیاری را روی آن انجام دادیم. برای دیگر مکان های عجیب بازی نیز ما از نمونه های واقعی استفاده کرده ایم و تمام تلاش خود را کرده ایم تا این مکان ها بیشترین شباهت را نسبت به واقعیت داشته باشند.

با نگاهی به تریلر های بازی می توان این گفته ها را باور کرد زیرا این استودیو واقعا تلاش زیادی برای بهبود گرافیکی این عنوان انجام داده است. از آنجایی که بخش مهمی از اعضای این استودیو از تیم سازنده ی سابق عنوان Dead Space هستند، این انتظار معقول است که شاهد یک بخش تک نفره به مراتب جذاب تر باشیم اما یکی از نکات مهم این سری بخش چند نفره ی آن است که حقیقتا همواره کاستی هایی نسبت به رقیب همیشگی خود یعنی سری Battlefield داشته است ولی Sledgehammer Games وعده داده است که این بخش نیز بهبود یافته و باید منتظر اولین نمایش این بخش در 11 آگوست باشیم.

Call of Duty : Advanced Warfare در تاریخ ۴ نوامبر عرضه خواهد شد. نسخه های نسل هشتمی و PC این عنوان توسط استدیو Sledgehammer Games و نسخه های نسل هفتمی نیز توسط یک استدیو جداگانه ساخته می شود. شما می توانید تحلیل نمایش این عنوان در E3 را به قلم محمد حسین صفری از اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید