آپدیت شماره 9.2 برای عنوان World of Tanks منتشر شد

۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۰

امروز بعد از مدت ها انتظار و تلاش به صورت رسمی شرکت بازی سازی Wargaming اعلام کرد که از هم اکنون آپدیت و بهینه ساز جدید بازی با شماره 9.2 برای عنوان World of Tanks در دسرتس می باشد. این آپدیت تاکنون فقط در کشور آمریکای شمالی منتشر شده است. به زودی پلیرها و طرفداران عنوان World of Tanks در آسیا، اروپا و یا کشور کره به محتویات اضافی و قابلیت های جدید دسترس خواهند داشت. این قابلیت ها و محتویات اضافی جدید شامل هستند از اضافه شدن ماد Strongholds game، نقشه های جدید و امکانات بیشتر Fire Arc به بازی World of Tanks !

ماد جدید با نام Strongholds game ساخته و طراحی شده برای کاربران و طرفداران Clan Wars است. Clan Commander  ها به وسیله این ماد و آپدیت جدید از هم اکنون این قابلیت را خواهند داشت که برای Clan و افرادان خود قعله و پناهگاه های امن و مستحکم تری بسازند. با این ماد جدید حتی شما می توانید قعله و پایگاه مد نظر خود را تا Level 4 ارتقا دهید. این ارتقا پایگاه با قابلیت های بشتری برای قعله شما همراه است. کنترل کننده های تانک ها یا Tankers می توانند تانک های خود را با قابلیت و امکاناتی بیشتر به صورت اتوماتیک کنترل کنند و به آن ها دستور بدهند. با ارتقا میزان Level پایگاه و قعله شما، شاهد امکانات بهتر و بیشتر برای قعله خود خواهید بود.

آقای Anton Pankov، مدیر عامل این بازی از شرکت Wargaming در این باره اعلام کرده اند :

ما خیلی هیجان زده ایم. زیرا هم اکنون زمان رونمایی از قعله و مادهای جدید برای بازی World of Tanks است. یکی از جدیدترین ماد هایی که به بازی اضافه خواهد شد، ماد Strongholds game است. این ماد همراه با آپدیت جدید بازی برای World of Tanks منتشر شده است. این ماد شامل تاکتیک و استراتژی های مختلف برای کنترل قعله و همچنین افراد خود می شود. با این ماد می توانید به راحتی بر همه چیز در عنوان World of Tanks کنترل داشته باشید. نظرات خود را در مورد قعله های جدید خود و ماد Strongholds game با ما در میان بزارید!

به غیر از این ماد جدید ( Strongholds )، اپدیت جدید، شماره 9.2 شامل Fire Arc های جدید برای جنگ های مختلف با دشمن های مختلف و قوی تر می باشد. این بخش از کیفیت ظاهری بسیار عالی ای بهره مند شده است. در این بخش شاهد چهار مد HD جدید با نام های Soviet IS، SU-100, the German StuG III و British Churchill I خواهید بود. همچنین این آپدیت باعث بهینه سازی نقشه های جدید بازی World of Tanks می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید