باکس آرت The Evil Within را انتخاب کنید و جایزه ببرید

۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۸

شرکت Bethesda که وظیفه انتشار عنوان ترسناک The Evil Within  را بر عهده دارد، در جدیدترین اقدام خود یک نظر سنجی آنلاین ترتیب داده که در آن طرفداران بازی می توانند به طرح مورد نظر خود برای نسخه alternate باکس آرت بازی The Evil Within رای دهند. برای مشاهده جزئیات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

ماجرا به همین جا ختم نمی شود. به 10 نفر از افرادی که در این نظر سنجی شرکت کنند همزمان با عرضه رسمی بازی، نسخه ای ویژه از The Evil Within تعلق می گیرد که توسط کارگردان بازی آقای Shinji Mikami امضا شده است. این رای گیری از فردا شروع شده و تا جمعه 8 آگوست ادامه خواهد یافت. در ادامه شما شاهد 3 طرحی که برای این کار انتخاب شده اند، خواهید بود.

Piercing Eye

Twisted

Asylum

The Evil Within عنوان در دست ساخت استدیو Tango Gameworks به کارگردانی آقای Shinji Mikami (کارگردان سابق سری Resident Evil) در سبک survival horror می باشد که در 14 اکتبر سال جاری مصادف با سه شنبه 22 مهر 1393 برای پلتفرم های PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, و PC منتشر خواهد شد. شما کدام یک از طرح های بالا را می پسندید ؟ لینک نظر سنجی : The Evil Within Your Game Case – You Decide

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید