گیفت کارت
گیفت کارت

آمار بدست آمده از بتا بازی Destiny را در اینجا مشاهده کنید

۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۰

Destiny که جدیدترین بازی استدیو Bungie قلمداد می شود اخیرا مرحله Closed Beta را بر روی کنسول های مختلف پشت سر گذاشت که در آن عده محدودی از کاربران می توانستند عنوان نامبرده را تجربه کنند و نظرات خود را برای بهبود کیفیت به سازندگان ارائه کنند. البته در روزهای آخر، این آزمایش برای عموم مردم نیز آزاد شد و اینطور که معلوم است، Bungie مانند سری بازی Halo در گذشته مجددا شگفتی آفریده است. می پرسید چرا؟ پس حتما برای دریافت پاسخ با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Activision به تازگی اعلام کرده است که 4,638,937 بازیکن در بخش بتا حضور به عمل آورده اند. آقای Eric Hirshberg به عنوان مدیر عامل شرکت انتشارات Activision گفته اند:

این بزرگترین بتا می باشد که تا کنون برای کنسول های نسل جدید برگزار شده و همچنین آمار بدست آمده بی سابقه ترین ارقام را برای یک IP جدید در نسل گذشته رقم زده است. میزبانی چنین بتا شگفت انگیزی باعث افتخار ما است و بسیار بابت این مسئله هیجان زده می باشیم. با این حال بتا فقط بخش کوچکی از تجربه مورد نظر ما می باشد که برای 9 سپتامبر در زمان عرضه کامل بازی مد نظر داریم.

آقای Pete Parsons نیز به عنوان رئیس بخش عملیات های شرکت مذکور گفته اند:

واقعا با ارقام بدست آمده از بتا مات و مبهوت شده ام و بازخوردها واقعا ارزشمند بوده است. ما نمی توانیم آن طور که باید تشکر کنیم و امیدواریم که تمامی انتظارات را برآورده کنیم.

بازی Destiny در ۹ سپتامبر (مصادف با ۱۸ شهریور) برای PS3, PS4, Xbox 360 و Xbox One منتشر خواهد شد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید