تریلری جدید از Hyrule Warriors منتشر شد | نواختن ترانه مرگ توسط Sheik

۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۴

امروز یک تریلر دیگر از Hyrule Warriors منتشر شده و شما می توانید نحوه مبارزه یکی دیگر از قهرمانان بازی را تماشا کنید. توصیه می کنیم این تریلر اکشن و هیجان انگیز را از دست ندهید.

Shiek که در حال حاضر به عنوان یکی از مبارزان حاضر در Super Smash Bros نیز شناخته می شود، بی شک از بهترین شخصیت های Legend of Zelda می باشد که اخیرا طبق گفته های سازندگان به لیست Hyrule Warriors اضافه شده است.

طبق مطالب بدست آمده از Famitsu و ترجمه های انجام شده توسط سایت Gematsu گفته می شود که سه شخصیت Sheik, Darunia و Princess Ruto نه تنها در Hyrule Warriors  حضور دارند، بلکه به عنوان شخصیت های قابل بازی نیز قلمداد می شوند.

Darunia به عنوان رهبر Hyrulean Gorons و Ruto هم به عنوان Princess of the Zoras شناخته می شوند. تمامی شخصیت های نامبرده از بازی Legend of Zelda: Ocarina of Time حضور یافته اند و از آنجایی که نمی شود در رابطه با شخصیت بی نظیر Sheik بدون لو دادن داستان سخن بگوییم، سکوت را ترجیح خواهیم داد.

استدیو Omega Force که به عنوان سازنده بازی Dynasty warriors  شناخته می شود، قرار است که در ماه سپتامبر Hyrule Warriors را به صورت انحصاری برای کنسول Wii U منتشر کند.

[jwplayer mediaid=”171395″]

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید