Metro: Redux فقط 17 گیگابایت حجم دارد!

۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۸:۲۰

بازی Metro: Last Light که سال گذشته منتشر شد قطعا گرافیک بسیار زیبایی را برای یک بازی آخرالزمانی ارائه می کرد. حال قرار است این بازی تحت عنوان Metro: Redux به نسل هشتم و رایانه های شخصی بیاید که گرافیکی حتی بهتر از قبل را هم ارائه خواهد کرد اما آیا دوست دارید یکی از دیگر شگفتی های استدیو 4A Games را نظاره کنید؟ پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

Metro: Redux آن هم با چنین گرافیکی فقط و فقط 17 گیگابایت از حجم کنسول شما را اشغال خواهد کرد! بله درست خواندید … این عنوان تنها 17 گیگابایت حجم دارد. برای مقایسه با یک بازی مانند Titanfall که گرافیک نه چندان جالبی را هم ارائه می کرد، 50 گیگابایت فضای خالی در هنگام نصب بازی نیاز داشت. از طرف دیگر The Last of Us: Remastered را داریم که یک نسخه بازسازی شده است و 40 گیگابایت حجم دارد. اینکه 4A Games چطور توانسته است به 17 گیگابایت برسد واقعا جای شگفتی دارد.

استدیو ۴A Games را همگی ما به عنوان خالق سری بازی Metro می شناسیم که سال گذشته با وجود مشقت بسیار در محیط کار با موفقیت بازی Metro Last Light را به پایان رساند که نظرات مثبتی بسیاری را هم جلب کرد. پس از ورشکست شدن THQ، شرکت DeepSilver عرضه سری Metro را عهده گرفت و هفته های گذشته خبر از یک نسخه بازسازی شده Metro 2033 و Metro Last Light برای PC و کنسول های نسل هشتم Xbox One ، PS4 خبر داد که با نام Metro Redux قرار است منتشر شود.

بازی Metro Redux در تاریخ های ۲۶ و ۲۹ آگوست (مصادف با ۴ و ۷ شهریور) به ترتیب در آمریکای شمالی و اروپا عرضه خواهد شد. نسخه های ارتقاء یافته را در صورت تمایل، شما می توانید جداگانه هم به قیمت های $۲۴٫۹۹/€۱۹٫۹۹/£۱۵٫۹۹ دانلود کنید. نسخه فیزیکی نیز که $۴۹٫۹۹/€۳۹٫۹۹/£۳۴٫۹۹ قیمت دارد هر دو عنوان را در یک بسته ارائه خواهد کرد. آقای Beynon اعلام کرده اند که انتظار می رود نسخه های کنسولی با ۶۰ فریم در ثانیه اجرا شود. رزولوشن این عناوین بر روی کنسول PS4 به صورت ۱۰۸۰p و بر روی Xbox One نیز ۹۰۰p خواهد بود.

1
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید