خشونت مانند ویدئوی بازی Assassin’s Creed: Unity انجام پذیر نخواهد بود

۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۵

نمایش های جدیدترین عنوان در سری بازی Assassin’s Creed که با نام Unity شناخته می شود، از خشونت بسیار بالایی برخوردار است اما تا چه حد قرار است این مسئله در گیم پلی هم اعمال شود؟ برای دریافت پاسخ با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در تریلرهای اخیر بازی Assassin’s Creed: Unity  ویدئو Rob Zombies به دفعات مکرر شما شاهد خشونت خواهید بود. از آنجایی که بازی در فرانسه و انقلاب بزرگ آن جریان دارد، استفاده از دستگاه گیوتین برای اعدام افراد مختلف نیز زیاد است. با این وجود آقای Dan Jeannotte به عنوان بازیگر حاضر در عنوان نامبرده اعلام کرده اند که چنین چیزی فقط محدود به نمایه های سینمایی در وسط بازی خواهد بود.

زمانی که از ایشان در رابطه با کشته شدن دشمنان در بازی نامبرده با چنین سطح خشونتی سوال شد، آقای Jeannotte در سایت توئیتر پاسخ دادند:

اعضای بخش بازاریابی به من اعلام کردند که چنین چیزی ممکن نیست.

 آقای Dan Jeannotte بازیگری نقش قهرمان Assassin’s Creed: Unity یعنی Arno Dorian را بر عهده دارد. او فردی “کاملا مستقل، متفکر و زبردست می باشد که قانون و شعارهای گوناگون را زیر سوال می برد”. این بازی در در ۲۸ اکتبر (مصادف با ۶ آبان) برای پلتفرم های PC، Playstation 4 و Xbox One عرضه خواهد شد. 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید