امتیازات The Last of Us: Remastered منتشر شد | تکرار مجدد یک شاهکار این بار با ظاهری زیباتر

۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۳

بالاخره امتیازات The Last of Us: Remastered منتشر شد و شما می توانید برخی از آنها را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

احتمالا شما نیز از بابت امتیاز سایت های Gamespot و Polygon تعجب کرده اید که چرا دو نمره کم کرده اند. دلیل این مسئله واضح است: برخی مشکلات قدیمی همچنان حضور دارند. هوش مصنوعی در بازی The Last of Us بر روی کنسول Playstation 3 از برخی مشکلات در زمینه هوش مصنوعی دشمنان و همراهان رنج می برد. اینطور که به نظر می رسد در نسخه Remastered همچنان چنین مشکلاتی وجود دارد و The Last of Us صرفا ظاهری زیباتر به خود گرفته و بس. منتقدین از طرفی نیز با سیستم تیراندازی عنوان اصلی میانه چندانی نداشتند اما اینبار به لطف کنترلر Dualshock 4 تجربه آن بسیار بهتر جلوه می کند. 

با تمامی این اوصاف، شکی نیست که The Last of Us یک شاهکار به تمام عیار است. حال این عنوان را شما می توانید با گرافیکی به مراتب بهتر و نرخ فریم بالاتر تجربه کنید. امتیازات منتشر شده تا به این لحظه:

Polygon – 8/10
Gamespot – 8/10
Games Radar – no score
Game Informer – 10/10
Videogamer.com – 10/10
Metro – 9/10
US Gamer – 4.5/5
Crave Online – 8.5/10

همانطور که در گذشته نیز اعلام شده بود، نسخه بازسازی شده بازی The Last of Us از جزئیات و کیفیت بسیار بالاتری در چهره شخصیت ها برخوردار خواهد بود و آقای Neil Druckmann به عنوان مدیر پروژه، گرافیک بازی را حد صحنه های سینمایی عنوان اصلی خطاب کرده اند. در نسخه PS3  بازی The Last of Us ما این سطح از جزئیات را فقط در زمان تماشای نمایه های ویدئویی میان بازی شاهد بودیم اما در حین گیم پلی افت گرافیکی مشهود بود. این روش بسیار مناسبی است که سازندگان به کار گرفتند تا صحنه های تاثیر گذار سینمایی هر چه بیشتر احساسات و قدرت خود را به نمایش بگذارند. 

The Last of Us: Remastered در تاریخ ۲۹ جولای (مصادف با ۷ مرداد) برای کنسول Playstation 4 عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که Left Behind به عنوان DLC بازی The Last of Us نیز همراه نسخه PS4 خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید