Troy Baker از علاقه خود به کتاب های ارباب حلقه ها می گوید

۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۹

احتمالا شما نیز یکی از کارکشته ترین صداپیشگان صنعت بازی های ویدئویی یعنی Troy Baker را می شناسید. برای یادآوری بایستی بگوییم که ایشان در جدیدترین کارهای خود ایفای نقش Booker در BioShock Infinite و Joel در The Last of Us را برعهده داشته اند. او در بازی Middle-earth: Shadow of Mordor صدا پیشگی قهرمان اصلی بازی یعنی Talion را بر عهده دارد و به همین دلیل سایت Gameinformer یک سوال ساده از ایشان دارد: آیا به کتاب های ارباب حلقه ها علاقه دارید؟ پاسخ را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

آقای Troy Baker می گویند:

زمانی که بچه بودم و مادر پدرم از دست من کلافه می شدند به خانه پدربزرگم میرفتم تا اینکه شب را آنجا بخوابم. یک شب در اتاقی قدیمی قصد خواب داشتم که اولین نسخه اصلی از کتاب های Hardy Boys, The Chronicles of Narnia, The Lord of the Rings و The Hobbit را مشاهده کردم. از پدرم پرسیدم که “این کتاب ها چه چیزی هستند؟” او سریعا آنها را از دست من گرفت و گفت که “اینها مال من هستند”. سپس یک کتابی کوچک را به من داد و گفت “که با آن شروع کنم” و همان ارباب حلقه ها بود. من اینگونه آشنا شدم.

الان حدود 30 سال دارم و هرگز فکرش را نمی کردم که چنین شود … من این کتاب را در قفسه کتابخانه بسیار دوست دارم و بین The Hobbit و The Lord of the Rings یک فضای خالی بسیار کوچک وجود دارد. ما که قرار است به این داستان بزرگ موارد دیگری را اضافه کنیم، باعث افتخار خواهد بود.

آقای Christian Antamessa به عنوان یکی از نویسندگان و کارگردان Middle-earth: Shadow of Mordor اعلام کرده اند که داستان بازی مذکور فضای خالی بین دو فیلم سینمایی The Hobbit و The Lord of the Rings را پر خواهد کرد در حالی که به نوشته های آقای J.R.R. Tolkien نیز وفادار خواهد ماند. طوری که ایشان می گویند اعضای حاضر در استدیو کاملا به داستان آقای Tolkien وفادارا مانده اند.

Middle-earth: Shadow of Mordor را می توانید هم اکنون پیش خرید کنید تا اینکه در 30 سپتامبر (مصادف با 8 مهر) برای PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 و Xbox One منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید