معرفی بازی ایرانی سالهای سیاه+تصاویر

۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۸

بازی سالهای سیاه بازی در سبک ادونچر جهان باز یا open world می باشد. در این بازی شما در نقش دو کاراگاه یعنی کارگاه افشار در تهران و امیر در لندن هستید. داستان این بازی درست بعد از داستان بازی قتل در کوچه های طهران اتفاق می افتد.
این بازی بزرگترین پروژه شرکت رسانا شکوه کویر و به ادعای سازندگان، حتی بزرگترین بازی ایرانی ساخته شده از لحاظ حجم طراحی های هنری ، مدلسازی ، انیمیشن ، دیالوگ ها و کد نویسی تا کنون است که ساخت آن سه سال زمان برده است که در آن محیط دو شهر ایران و لندن و بالغ بر بیست محیط داخلی و حدود 30 تا 40 کاراکتر وجود دارد.
این بازی با درون مایه ملی سعی در بازسازی فضای ایران در تاریک ترین سالهای خود دارد. در سالهایی که کودتا ، قحطی های حاصل از جنگ جهانی دوم ، فقر ، و سیاستهای انگلیس علیه ایران صورت پذیرفته است و یکی از پرمایه ترین داستان بازیهای ایرانی را تقدیم به بازیبازان می نماید.

سالهای سیاه

کانسپت آرت های بازی سالهای سیاه:

کانسپت آرت های محیط:

دو کاراکتر قابل بازی:

کارآگاه افشار

کارآگاه امیر

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • iman_gamer گفت:

  آره خبر نداری بازی رو همه کنسول ها اجرا میشه خخخخ Evil Grin Grin

  0
  0
 • miladbult گفت:

  دست مايه ى تلاش كلى از هم وطنامون رو با يك كلمه ى اشغال خراب نكنيد مگه قرار الان در سطح بازيهاى روز دنيا بازى بسازيم هر حركتى از ى جا بايد شروع شه مهم حمايت بعدش كه هيچ كدوممون به اشتباه نميكنيم بعدش فقط كلى نظر منفى راجع به اون بازى اينجا مينويسيم اگه به نظر شما بده شايد از نظر دوستت خوب باشه به نظر هم احترام بزاريم Yes

  0
  0
 • به نام خدا

  سلام به همگی

  پوستر بازی خیلی قوی کار شده ، به جز یک مشکل کوچیک در شونه ی سمت چپ کارکتر که چون لباس تاریک شده ، باعث میشه معلوم نشه که اونجا دستش اومده جلو ، بنابراین در نگاه اول خطا به ذهن آدم میخوره .

  اما با بکگراندی که پشتش انداخته و کادر قرمزی که گرفتن ، خیلی کار رو شکیل کرده . از بین آرت ورک های غیررنگی ، بشتر از اونی خوشم اومده که پلیس به فرد عینکی علامت ایست داده و سمتش اسلحه گرفته . هم از زاویه قوی ای نشون داده شده و هم به طرز عالی ای فیگور ها درست کشیده شده ، یعنی پرسپکتیو رعایت شده . هرچند ماشین کمی کوچیک به نظرم یرسه اما موردی نداره .

  توی عکسی که فرد عینکی در حال فرار هست و یک نفر به دنبالش ، کارکتر منو یاد یکی از کارکتر های سریال boardwalk empire انداخت که انگار واقعا شخصیت اونه که داره فرار میکنه ، نمیدونم ولی حس میکنم شخصیت پردازی این کارکتر خیلی خوب باشه . همین آرت ورک هم خیلی زیبا کشیده شده . کنتراست به حدی هست که یک ابهام زیبایی به عمق کار میده و اون حس خیس بودن و بارون رو کاملا میرسونه . عالی کار شده .

  بقیه کاربر ها هم بهتره به جای بحث کردن سر اینکه بازی ایرانی بده ، یا پیشرفت میکنه یا … که توی هر خبری از بازی های ایرانی این پست های تکراری هزاران بار دیده میشه ، بهتره سر خود اثری که گذاشته شده (آرت ورک یا عکس ها) بحث بشه ، از زاویه ها ، کادر ها ، رنگ بندی و … مختص به خود چیزی که توی خبر هست صحبت بشه . اینقدر صحبت های تکراری نکنین .

  0
  0