گیفت کارت
گیفت کارت

Comic-con: اطلاعات جدیدی از Halo: The Master Chief Collection منتشر شد

۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۱

چندی پیش به صورت رسمی در جایگان عنوان Halo: Nightfall در Comic-con واقع در San Diego اطلاعات جدیدی در مورد Halo: The Master Chief Collection منتشر شد. همچنین اگر قصد مشاهده کنفرانس و پنل را به صورت تصویری دارید می توانید به وب سایت رسمی سری بازی های Halo یا Comic-con مراجعه کنید.

طبق گفته های استودیو بازی سازی 343 Industries تمامی سری بازی های منتشر شده از عنوان Halo در نسخه Collection به صورت یکسان و هماهنگ حضور دارند. در قسمت گیم پلی، داستان و گرافیک هیچ تغییراتی اضافی ای صورت نگرفته، فقط چند عدد از SoundTrack های بازی توسط آهنگساز استودیو 343 Industries بازسازی و ترمیم شده است. این نسخه شامل تمامی cutscenes ها و تمامی نقشه های قسمت مولتی پلیر یا آنلاین بازی می شود. که دیروز توسط شرکت مایکروسافت این خبر اعلام شده بود. در این نسخه کالکشن بیشتر از 100 نقشه برای قسمت مولتی پلیر از نسخه های مختلف بازی چون PC, Xbox و  Xbox 360  جمع آوری شده است.

بعد از اعلام این خبر تعداد زیادی از بازیبازان سوال کرده بودند ” در بین این همه نقشه در دسترس برای قسمت مولتی پلیر این بازی، بازیکنان چگونه می توانند تبدیل به یک تیم در قسمت آنلاین شوند ؟” استودیو سازنده در جواب این پاسخ اعلام کرد ” خیلی راحت: بازی به صورت اتوماتیک تمامی قابلیت ها و نحوه بازی کردن بازیکنان را زیره نظر می گیرد و برای هر گروه و بازیکنی نقشه ای را به صورت پیشنهادی و بازی گروهی برمیگزیند. همچنین رای گیری هایی هم در بین گروه های مختلف برای انتخاب نقشه های قسمت آنلاین وجود خواهد داشت، که آن هم کاملا به صورت اتوماتیک توسط سیستم و سرورها انجام خواهد شد. “

همچنین قابل ذکر است در حین بازی قابلیت و glitcheهای معروفی مثل nfinite ammo به نقشه و سرور بازی شما اضافه خواهد شد. طبق گفته ی سازنده این سری بازی های، آقای Frank O’Connor، تیم سازنده در حال تلاش برای افرادی است که تاکنون با این قابلیت و glitcheها در بازی آشنایی زیادی نداشته اند. با این عنوان کالکشن افرادی که بازی را تجربه نکرده باشند به راحتی با محیط بازی آشنا خواهند شد. 

یکی از تغییرات مهم و اعمال گرفته cutscenesهای جدید است که به نحوه ای داستان سری اول تا سری چهارم را به هم دیگر متصل می کند. همچنین در انتها سری چهارم بازی، یعنی Halo 4، بازیکنان شاهد cutscenes جدیدی خواهند بود که به نحوی در مورد سری بعدی بازی که در دست ساخت است، یعنی سری Halo 5: Guardians توضیحاتی را بیان می کند.

عنوان Halo:The Master Chief Collection در 11ـم ماه نوامبر به صورت انحصاری برای کنسول Xbox one منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید