نقل و انتقالات تابستان برای عنوان FIFA 14 منتشر شد | Suarez هنوز هم در Liverpool !

۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۷

چندی پیش شرکت EA به صورت رسمی تقل و انتقالات تابستانه تیم های فوتبال را برای عنوان FIFA 14 خود منتشر کرد. این نقل انتقالات از هم اکنون به صورت آپدیت در دسترس تمامی طرفداران این بازی ورزشی است.

طبق نوت منتشر شده از تغییرات این پک، شما می توانید از هم اکنون شاهد اشخاصی چون James Rodriguez در رئال مادرید، Alexis Sanchez در آرسنال، و Lewandowski  در بایرن مونیخ در عنوان FIFA 14 خود باشید. برای مشاهده لیست کامل تغییرات این پک و بازیکن های اضافه شده به عنوان می توانید به این لینک مراجعه کنید. 

یکی از بازیکنانی که در این لیست وجود داشت،  Luis Suarez بود، که به دلیل گاز گرفتن یکی از بازیکنان ایتالیایی با نام Giorgio Chiellini در جام جهانی به مدت چهار ماه از بازی کردن محروم شد. Suarez هم اکنون به تیم Barcelona پیوسته ولی شما در شاهد این بازیکن در لباس راه راه تیم بارسلونا نخواهید بود.

همانطور که می دانید سری جدید بازی FIFA 14، یعنی FIFA 15 در 25ـم و 26ـم ماه سپتامبر در آمریکای شمالی و اروپا برای پلتفرم های 3DS, PC, PlayStation 3, PS4, Wii, Vita, Xbox 360 و Xbox One منتشر خواهد شد. همچنین نسخه و محتویات اضافی  Ultimate Team Legends هم فقط برای نسخه های Xbox  این سری جدید منتشر خواهد شد و در دسرتس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید